Жіночий препарат FLIBAN 100 мг ФлібансерінФлибансерин 100 мг / Flibanserin 100 mg

Для жінок
#
Цена:
280 грн/4 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоФлибансерин
Дозировка100 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия5 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Жіноча Віагра Fliban 100 мг Флібансерін

Опис продукту Жіноча Віагра Fliban 100 мг Флібансерін:

Секс має величезне значення в житті кожної жінки. Якісний секс дає нам можливість отримати ні з чим незрівняне задоволення, розслабитися і психологічно розвантажитися. Але що робити тим, кому секс перестав приносити радість і задоволення? Як знову відчути себе бажаною і, що найбільш важливо, захотіти самої? У цьому легко допоможе новий препарат на основі Флібансерін – Fliban.

* На сьогоднішній день діюча речовина Флібансерін є єдиний зареєстрованим медичним речовиною, який реально допомагає жінкам збільшити шанси на отримання оргазму і підвищує чутливість.

Що собою являє Fliban (Флібансерін)?

Fliban (Флібансерін) або Флібан – це препарат від знаменитої індійської фармацевтичної компанії Centurion Laboratories, створений для лікування пременопаузи і занепаду лібідо у жінок. Сучасні компоненти препарату впливають безпосередньо на мозок жінки, як би включаючи збудження зсередини. Назва препарату «Флібан» утворено від першої частини його головної дійової речовини Флібансерін.

Fliban 100 мг Флібансерін – дженерик Addyi. Діюча речовина Флібансерін 100 мг (Flibanserin 100 mg) – перший повністю жіночий препарат широкого призначення. Призначений для лікування жінок зі зниженою тягою до сексу, асексуальність, відсутністю бажання. Також прописується при хронічній відсутності оргазмических відчуттів або при значній проблеми досягнення оргазмів. Препарат не можна вже назвати «жіночий збудник», ці ліки з антидепресивну ефектом, яке, ймовірно відкриває абсолютно нову групу ліків для лікування фригідності і асексуальність у слабкої статі.

При прийомі жіночої віагри Fliban 100 мг Флібансерін, в крові вивільняється дофамін, і підвищується рівень естрогену і тестостерону, що підсилює сексуальну активність і потяг.

Під дією препарату збільшується кровообіг, в області жіночих статевих органів, посилюється кровотік в органах малого таза, в результаті чого чутливі, нервові волокна, які знаходяться в ерогенних зонах, передають імпульси до спинного і головного мозку швидше і могутніше. Виробники запевняють, що регулярний прийом препарату сприяє підвищенню вироблення вагінального секрету, що дозволяє досягти яскравого і сильного оргазму.

Пропонований механізм дії препарату пов’язаний з моделлю подвійного управління Кінсі. Кілька статевих стероїдів, нейромедіаторів і гормонів мають неабиякий збудливу або гальмівну дію на сексуальні реакції. Серед медіаторів збудлива активність опосередкована дією дофаміну і норадреналіну, а ингибирующая активність – дією серотоніну. Баланс між цими системами важливий для здорової сексуальної реакції. Модулюючи ці нейромедіатори в певних зонах мозку, Fliban 100 мг Флібансерін, агоніст рецепторів 5-HT1A і антагоніст рецепторів 5-HT2A, здатний відновлювати баланс між цими системами нейромедіаторів.

 

Як приймати Fliban 100 мг Флібансерін:

Діюча дозування Fliban 100 мг Флібансерін становить 100 мг.

Прийом для профілактики: одна таблетка за 1 годину до статевого акту.

Прийом для лікування: здійснюється протягом місяця раз в день перед сном.

Протипоказання:

На жаль, даний засіб підходить не всім, тому перед тим, як купити Fliban 100 мг Флібансерін, обов’язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем на предмет протипоказань.

Головними протипоказаннями є:

– різні захворювання центральної нервової системи (струсу мозку, епілепсія);
– серцево-судинні захворювання (гіпертонія, дистонія, варикозне розширення вен);
– захворювання сечо-статевої системи (ниркова недостатність, захворювання запальної природи);
– онкологічні захворювання та ін.

Купити Жіноча Віагра Fliban 100 мг Флібансерін в Україні

Відмова від відповідальності:

Fliban 100 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Флібансерін .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.