Сіаліс VIDALISTA 10 мгТадалафил 10 мг / Tadalafil 10 мг

Тадалафил
#
Цена:
120 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил Цитрат
Дозировка10 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Дженерик Сіаліс VIDALISTA 10 мг Тадалафіл

Перед застосуванням препарату Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг Тадалафіл для потенції і ерекції:

Таблетки дженерики Сіаліс Vidalista 10 мг є аналог популярної серед чоловіків Вігри – кошти для лікування еректильної розладів.

В основі препарату міститься інгібітор ФДЕ5 тадалафил, який має ті ж властивості, що і силденафіл, який є активним компонентом Віагри. Сіаліс 10 успішно справляється з проявами імпотенції, відновлює природну ерекцію і дає можливість насолоджуватися радощами сексуального життя.

Фармакологічні властивості

Діюча речовина тадалафил сприяє досягненню збудження статевого члена за допомогою впливу на механізм фізіологічних процесів в організмі.

У момент виникнення сексуального потягу відбувається викид окису азоту, що призводить до розширення судин і припливу крові до тканин пеніса. Однак, фермент ФДЕ-5 пригнічує цей процес, в результаті чого чоловікам не вдається досягти стійкої ерекції.

Пігулка Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг блокує активність фосфодіестерази і тим самим допомагає впоратися з проблемою статевого розладу.

Ефект від застосування засобу можна відчути вже через 30 хвилин, за умови наявності сексуальної стимуляції. Дія таблетки зберігається протягом 32 і більше годин. Протягом усього цього часу чоловік буде здатний підтримувати статеву активність.

Показання

Купити Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг рекомендується представникам сильної статі, які страждають від еректильної розлади і не здатні досягати збудження природним чином. Препарат призначається особам у віці від 18 років, які не мають протипоказань до застосування.

СПОСІБ ПРИЙОМУ

Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг містить в собі оптимальну концентрацію тадалафілу, необхідну для отримання ефекту.

Таблетку приймають цілком приблизно за півгодини до сексуальної близькості і запивають рідиною. Максимальна добова доза активної речовини становить 40 мг. Без необхідності підвищувати разову норму не слід.

Протипоказання

Препарат заборонений до застосування особам, які не досягли повноліття. Також не варто підвищувати потенцію за допомогою таблеток Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг чоловікам, які мають тяжкі захворювання серця, судин, печінки або нирок. Протипоказанням служить індивідуальне несприйняття організмом складових компонентів ліки, а також одночасне застосування із засобами, що містять нітрати.

ВИСНОВОК

Купити дженерик Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг за вигідною ціною і з безкоштовною доставкою можна на нашому сайті india export. Перед застосуванням слід ознайомитися з інструкцією до препарату.

Купити Дженерик Сіаліс Vidalista 10 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Vidalista 10 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.