Дапоксетін VRILIGY 60 мг для продовження статевого актуДапоксетин Гидрохлорид / Dapoxetine Hydrohloride

Пролонгатори
#
Цена:
240 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоДапоксетин Гидрохлорид
Дозировка60 мг
Срок годностидо 2019 года
ПриемЗа 1.3 ч до акта
Время действия5-6 часов
Суточная доза60 мг
Совместимость с алкоголемНет

Таблетки для продовження статевого акту чоловіка Vriligy 60 мг

Як швидко не кінчати Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін

Це засіб, застережливий передчасне сім’явиверження і збільшує час статевого акту в 3-4 рази. Воно випущено відомою фармацевтичною компанією Centurion Laboratories Pvt. Ltd. Саме ім’я компанії, що заслужила довіру в усьому світі, гарантує відмінну якість і високу ефективність препарату. Він пройшов численні дослідження і випробування в мережі науково-дослідних лабораторій Centurion Laboratories Pvt. Ltd. і на практиці підтвердив свої високі гідності.
Діюча речовина Vriligy – Дапоксетін 60 мг. Спочатку речовина розроблялося і досліджувалося, як антидепресант. Але в ході робіт відбулися зміни, коли було помічено властивість препарату затримувати сім’явиверження. Тепер сучасні чоловіки можуть купити Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін, щоб не тільки продовжити статевий акт, запобігти раннє сім’явивергання, а й позбутися від тривоги, страхів, поганого настрою, стресу і нервового напруження.

Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін – препарат для продовження статевого акту від всесвітньо відомого індійського виробника Centurion Laboratories PVT Ltd. Даний препарат є дженериків (аналогом) препарату Priligy. Діюча речовина одне і те ж – Dapoxetine Дапоксетін.
Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін – лікарський засіб, що використовується для лікування чоловіків, які страждають передчасною еякуляцією. Завдяки йому тривалість статевого акту підвищується в кілька разів, що позитивно впливає на загальне самопочуття. Даний препарат абсолютно не позначається на якості ерекції і може використовуватися спільно з іншими її стимуляторами, такими як Сіаліс, Левітра, Віагра і їх дженериками.
Не рекомендується спільне використання з алкоголем.

Показання до застосування:

– лікування передчасного сім’явиверження;
– підвищення тривалості сексуального акту.

Інструкція по застосуванню Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін:

Склад: діючою речовиною є Дапоксетін гідрохлорид 60 мг.

застосовується всередину приблизно за 2 години до інтимної близькості. При цьому добова доза препарату не повинна перевищувати 1 таблетки. У разі гострої необхідності використання більшої кількості засобу слід проконсультуватися з фахівцем. У процесі лікування рекомендується виключити вживання алкоголю.
Завдяки дії основної речовини застосування Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін ефективно навіть при одноразовому використанні. Час, протягом якого можна домогтися ефекту, становить близько доби, після чого відбувається повне очищення чоловічого організму від прийнятих раніше медикаментів.
Головною перевагою Дапоксетіна є те, що його можна поєднувати з іншими лікарськими препаратами, а також використовувати тривалий час або одноразово.
Побічні ефекти: оскільки сексуальна активність підвищує навантаження на серце, прийом препарату не рекомендовано людям, які мають серцево-судинні захворювання. Також в деяких випадках можуть виникнути головний біль, нудота, запаморочення, діарея.

Протипоказання:

– епілепсія;
– ниркова недостатність;
– виражена печінкова недостатність;
– хвороба Паркінсона;
– серцева недостатність;
– лактозная непереносимість;
– алергічні реакції на діючу речовину і інші компоненти препарату;
– засіб не слід використовувати людям, що вживають наркотичні засоби, а також особам молодше 18 і старше 65 років.

Також прийом препарату не рекомендується поєднувати:

– з деякими ліками, призначеними для лікування інфекційних захворювань;
– з деякими медичними препаратами, які призначені для лікування ВІЛ-інфекцій, в тому числі атазанавір, нельфінавір, саквінавір та ритонавір;
– з деякими ліками, які призначені для лікування грибкових захворювань, в тому числі ітраконазол і кетоконазол.

Купити Пролонгатор Vriligy 60 мг Дапоксетін в Україні

Відмова від відповідальності:

Vriligy 60 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Дапоксетіна .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.