SUPER VIDALISTA Супер СіалісТадалафил + Дапоксетин / Tadalafil + Dapoxetine

Пролонгатори
#
Цена:
280 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил + Дапоксетин
Дозировка20 мг + 60 мг
Срок годностидо 2019 года
ПриемЗа 1.3 ч до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза1 таблетка
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити SUPER VIDALISTA Супер Сіаліс:

Опис Пролонгатор Super Vidalista:

Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл – це унікальний в своєму роді фармакологічний препарат, який успішно бореться з розладами ерекції і передчасною еякуляцією.
Таблетки допомогли мільйонам чоловіків у всьому світі впоратися з проблемами в ліжку і тому на сьогоднішній день користуються величезною популярністю.
Сіаліс Дапоксетін визнаний високоефективним засобом з потужним і безвідмовним дією. Препарат застосовується при зниженні потенції і порушення еякуляторной функції, які обумовлені негативним впливом різних факторів (деякі захворювання, стреси, погане харчування, психологічні проблеми, фізична перевтома і т. Д.).

Склад і форма випуску

Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл є продукцією індійської фармацевтичної компанії. Випускається ліки в круглих таблетках коричневого кольору, що мають спеціальну смугу для поділу. Препарат упаковується в блістери, кожен з яких містить 10 таблеток.
У складі супер Відаліста присутні два головні компоненти – тадалафіл (20 мг) і дапоксетін (60 мг). Даний засіб є аналогом відразу двох препаратів – Сиалиса і Дапоксетіна, тому його вигідно купувати, економлячи кошти і отримуючи якісний продукт.

Фармакологічна дія

Перший активний компонент таблеток Супер Відаліста – тадалафіл, який є інгібітором фосфодіестерази-5. Ця речовина стимулює наступ ерекції за рахунок впливу на природні механізми, а саме – блокує дію фосфодіестерази, збільшує рівень оксиду азоту, розслаблює судини і сприяє наповненню пеніса кров’ю.
Другою складовою компонент – дапоксетін, що представляє групу селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну. Дана речовина попереджає раннє настання еякуляції шляхом блокування рецепторів, що реагують на викид “гормону щастя”.
У поєднанні ці два елементи дають неперевершений результат – викликають потужну ерекцію, що зберігається протягом доби і більше, а також затримують оргазм, продовжуючи час статевого акту. Ефект від прийому таблетки можна спостерігати через 40 хвилин.
Для того щоб Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл посприяла досягненню гарної ерекції і продовження сексу, потрібна наявність статевого потягу.

Спосіб застосування

Дженерик Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл слід використовувати приблизно за годину-півтора до планованого сексу. Таблетку слід ковтати цілою, не розжовуючи і запиваючи рідиною (водою або ж соком). Разова добова доза (максимальна) становить 80 мг активної речовини. Однак, для першого прийому рекомендується зменшити показану норму вдвічі, прийнявши тільки половину таблетки.
Максимальна добова доза показана чоловікам з серйозними порушеннями ерекції і вираженим розладом процесу еякуляції.

показання

Купити Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл варто представникам сильної статі, які страждають від таких проблем, як ослаблення еректильної функції і неконтрольоване раннє сім’явиверження. Препарат призначають при статевих розладах різної етіології. Високий ефект від таблетки спостерігається навіть при розвитку імпотенції.

Протипоказання Пролонгатор Super Vidalista:

– Вік до 18 років.
– Індивідуальна непереносимість Дапоксетін або тадалафілу.
– Гормональні порушення.
– Важкі хвороби печінки, серця і нирок.
– Застосування антидепресантів.
– Прийом препаратів з нітратами або нітратами.
– Чи не призначається ліки чоловікам похилого віку (старше 65 років) і особам, яким протипоказана сексуальна активність.

Побічні ефекти

Дослідження показали, що дженерик Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл переноситься досить добре і не завдає шкоди організму. Препарат не викликає звикання, а небажані реакції після його прийому виникають вкрай рідко.
Варто сказати про те, що Пролонгатор Super Vidalista Дапоксетін плюс Тадалафіл має накопичувальним ефектом. Тобто після тривалого використання чоловіки починають самостійно контролювати процес настання ерекції, відзначають поліпшення діяльності органів репродуктивної системи і помітне підвищення потенції.

Купити Дапоксетн плюс Тадалафіл Супер Відаліста в Україні

Відмова від відповідальності:

Super Vidalista є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Дапоксетіна і тадалафіл .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.