Спрей Пролонгатор STUD 5000 (Лідокаїн) довше не кінчатиСпрей пролонгатор секса

Пролонгатори
#
Цена:
220 грн/1 упаковка
Характеристики
ПроизводительMillenium
Действующее веществоЛидакаин
Дозировка20 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 30 мин.
Время действияДо 5 часов
Суточная доза-
Совместимость с алкоголемДа

Купити Спрей Пролонгатор Stud 5000 / Stud 100:

Опис продукту Спрей Пролонгатор Stud 5000 / Stud 100:

Багатьом чоловікам знайома проблема передчасної еякуляції. Вона здатна принести багато неприємностей у сімейному житті, суттєво підірвати чоловіче самолюбство і знизити самооцінку. Вирішити інтимну проблему допоможе спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100. Завдяки йому істотно збільшиться тривалість статевого акту, що додасть чоловікові упевненість у власних силах і дозволить подарувати обраниці феєричний оргазм.
опис

До складу спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 входить активна речовина лідокаїн (20%), що володіє анестезуючу дію, яке використовують під час хірургічного втручання для зниження чутливості нервових закінчень. Також спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 містить неактивні складові: ароматизатори, розчинник, стеаринову кислоту, изопропил миристат.

Випускається спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 лідокаїн в 20-граммовом балончику, якого вистачає на 500 розпилень. Проводиться він в Індії.

Рекомендується купити спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 чоловікам, які страждають раннім сім’явипорскуванням, а також тим, хто хоче розтягнути задоволення, яке отримує від любовних ігор.
Механізм дії препарату

Спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 є місцевим анестетиком і блокуванням натрієвих каналів, завдяки чому тимчасово сповільнюється генерація імпульсів у чутливих нервах і рух імпульсів по нервах. В результаті всіх цих процесів знижується чутливість головки статевого члена в 4-5 разів, попереджаючи виникнення гострих відчуттів, що дає можливість затримати сім’явиверження і оргазм на 40-50 хвилин.

Але разом з тим може знизити чутливість і у жінки лідокаїн спрей, інструкція тому радить використовувати презерватив.

Спосіб застосування спрею пролонгатор stud 5000 / stud 100

Чоловіків, звичайно ж цікавить, як використовувати лідокаїн, інструкція із застосування рекомендує наносити його на головку пеніса з 10-сантиметрового відстані за 10-15 хвилин до сексуального контакту. При цьому слід відтягнути шкіру з головки статевого органу. Необхідно зробити 3-4 розпилення. Занадто сильно захоплюватися не варто, щоб повністю не втратити чутливість.

Використання спрею можна поєднувати з прийомом інших ліків. Особливо рекомендується спільне застосування спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 з дапоксетіном. Ці два препарати сприяють продовженню ерекції і затримки еякуляції, але принцип дії у них різний. Тому вони гармонійно доповнюють один одного і допомагають істотно продовжити задоволення.

Завдяки унікальному дії завоював велику популярність лідокаїн спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100, ціна в Україні на препарат непорівнянна з задоволенням, яке він допомагає отримати.

Протипоказання і побічні ефекти

Тільки в деяких випадках не можна використовувати лідокаїн, інструкція стверджує, що протипоказаний він при:

· Індивідуальної непереносимості;

· Наявності на шкірі головки члена ушкоджень, особливо інфікованих;

· Хронічної серцевої недостатності;

· Брадикардії;

· Хворобах печінки;

· Літньому віці.

Забороняється використовувати спрей частіше 24 разів на добу.

Безпека спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 повністю доведена. Побічних ефектів у процесі випробування спрея не було виявлено. Іноді виникає відчуття свербежу або печіння в області геніталій. Але в міру настання анестезуючого ефекту неприємне відчуття зникне. Може з’явитися оніміння, але через 2-3 хвилини воно проходить.
Переваги аерозолю. Спрей пролонгатор stud 5000 / stud 100 допомагає легко вирішити проблеми, пов’язані з раннім сім’явипорскуванням і подарувати собі і своїй коханій казкову ніч любові.

Спрей пролонгатор з лідокаїном:

· Покращує якість сексу;

· Знижує чутливість нервових закінчень, розташованих в голівці пеніса;

· В 3-4 рази збільшує тривалість сексуального контакту;

· Дозволяє контролювати сім’явиверження;

· Легко розпорошується;

· Надає ефект через 10 хвилин після нанесення;

· Поєднується з іншими препаратами, які застосовуються для боротьби з інтимними проблемами;

· Можна використовувати спільно з презервативом;

· Не залишає маслянистих плям;

· Не впливає на якість ерекції;

· Не порушує репродуктивної здатності;

· Не змінює склад сперми;

· В результаті клінічних випробувань доведено його ефективність, надійність і безпеку;

· Відсутні побічні дії;

· Майже не має протипоказань;

· Позбавляє від нервозності і тривожності з приводу несвоєчасної еякуляції;

· Наділяє впевненістю в своїх силах;

· Підвищує самооцінку.

 

Купити в Україні Спрей Пролонгатор Stud 5000 / Stud 100, щоб продовжити любовну насолоду і збагатити яскравими фарбами палітру свого сексуального життя. Чоловікові не доведеться постійно контролювати сім’явиверження. Він зможе розслабитися і зосередитися на партнерці і на своїх відчуттях.

Відмова від відповідальності:

Stud 5000 є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі лідокаїну .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.