POXET 90 мг ДапоксетінДапоксетин Гидрохлорид / Dapoxetine Hydrohloride

Пролонгатори
#
Цена:
300 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоДапоксетин Гидрохлорид
Дозировка90 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действияДо 5 часов
Суточная доза60 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін

Серйозна сексуальна проблема – передчасне сім’явиверження, відступила і перестала загрожувати течією нормального повноцінного життя багатьох мільйонів чоловіків по всіх країнах і континентах, коли в аптеках з’явився новий унікальний препарат Дапоксетін. Якщо врахувати, яка кількість чоловічого населення страждає від передчасної еякуляції, можна уявити затребуваність кошти в сучасному світі. Купити Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін, 30 і 60 мг з’явилася можливість і в нашому інтернет-магазині. Його торгова назва Поксет 90 мг. Тут ми розповімо про найвищу дозуванні речовини – 90 мг.

Опис Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін:

Випущений Poxet відомою компанією Sunrise Remedies Ltd. Вона настільки надійна, що можна сміливо розраховувати на безпеку і високу якість ліків. 90 мг – максимальна доза, в якій продається препарат. Вона використовується для найважчих випадків передчасного сім’явиверження і тільки за призначенням лікаря. Крім того, Пролонгатор Дапоксетін 90 мг Poxet 90 купити воліють економні люди. Таке дозування обходиться дешевше, а таблетку можна просто поділити на частини, щоб прийняти потрібну кількість діючої речовини. Але можна і відразу придбати оптимальне дозування. Дапоксетін 30 мг оптимальний для тих, хто ніколи ще не приймав препарат і не знає, як він подіє на організм. Підійде він і літнім пацієнтам, у кого вже накопичилися хронічні захворювання і з метою знизити ризик появи побічних ефектів. Дапоксетін 60 мг успішно вирішить проблему будь-якої тяжкості у більшості чоловіків. Це найпопулярніша і часто вживається добова доза.

На швидко виросла популярність ліки вплинуло і те, що, завдяки йому, можна отримати більше задоволення від статевого акту. Це відбувається тому, що на стадії розробки передбачалося отримати антидепресант. Але помічені в ході випробувань здатності затримувати еякуляцію привели до створення ліків від раннього сім’явиверження. Але властивості антидепресанту збереглися. Препарат знімає напругу, втому і стрес, поліпшує настрій і допомагає повністю розслабитися.

Про механізм дії Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін:

Речовина впливає на процес зворотного захоплення серотоніну. Серотонін забезпечує проходження в мозок сигналу, який включає механізм сім’явиверження. Ліки гальмує зворотне захоплення серотоніну і тим самим не дає сигналу «пробратися» в головний мозок. В результаті, сім’явиверження відбувається набагато пізніше, ніж зазвичай. Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін збільшує час статевого акту в 3-4 рази. Його дія триває близько 15 годин.

Про що потрібно знати, перш ніж використовувати Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін

Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін можна без рецепта. Тим більше відповідальності за власне здоров’я і благополуччя лягає на покупця. Можна, звичайно, без оглядки на правила прийому, протипоказання і побічні ефекти просто почати приймати ліки. Але варто подумати про те, чим це може закінчитися, якщо не врахувати цю інформацію. 90 мг – підвищений вміст активної речовини. Тому воно може бути найбільш небезпечно.

Хто може використовувати засіб

Використовувати ліки в завищеною дозуванні можуть чоловіки, які страждають ранньої еякуляцією високого ступеня тяжкості і тільки після призначення лікаря. Результат досягається при першому ж прийомі. Не можна замовити Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін тільки для профілактики або для щоденного прийому при середній тяжкості порушення. Для цих цілей таблетку доведеться ділити на частини.

Спосіб і умови прийому

Таблетку препарату слід ковтати за 50-60 хвилин до статевого контакту, запиваючи водою. Небезпечно для здоров’я поєднувати прийом ліків зі спиртними напоями. Не варто наїдатися перед використанням засобу. Взаємодія з їжею знизить його ефективність.

Про протипоказання

Купити Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін і приймати його можна тільки в тих випадках, якщо вам не менше вісімнадцяти років, ви не п’єте ліки з нітратами, нітритами та літієм, не використовуєте антидепресанти і засоби від шизофренії, інгібітори моноамінооксидази, ритонавір, нефазодон, імідазол, сакінавір, трамадол, інгібітори цітоцітов, наркотичні речовини, триптофан, ліки, що використовуються при біполярному розладі, мігрені, різних інфекціях. Протипоказанням до прийому є і такі захворювання, як ниркова і печінкова недостатність, ішемічна хвороба серця, інсульт та інфаркт, перенесені за останні півроку, хвороба Паркенсона, епілепсія.

Про побічну дію:

Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін – завищена доза, яка застосовується тільки в виключно важких випадках при найсуворішому лікарському контролі. Саме від неї можуть з’явитися виражені побічні явища. Уважно стежте за своїм станом. Якщо ви відчули запаморочення, порушення травлення, діарея, головний біль, нудоту або інші хворобливі симптоми, які тримаються більше трьох годин, звертайтеся терміново до лікаря.

Купити Пролонгатор Poxet 90 мг Дапоксетін в Україні

Відмова від відповідальності:

Poxet 90 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Дапоксетіна .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.