Дапоксетін POXET 60 мг від передчасної еякуляціїДапоксетин Гидрохлорид / Dapoxetine Hydrohloride

Пролонгатори
#
Цена:
240 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоДапоксетин
Дозировка60 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действияДо 5 часов
Суточная доза60 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Дапоксетін POXET 60 мг – Лікування передчасної еякуляції

Опис продукту Пролонгатор Poxet 60 мг Дапоксетін:

Це засіб, застережливий передчасне сім’явиверження і збільшує час статевого акту в 3-4 рази. Воно випущено відомою фармацевтичною компанією Sunrise Remedies Pvt. Ltd. Саме ім’я компанії, що заслужила довіру в усьому світі, гарантує відмінну якість і високу ефективність препарату. Він пройшов численні дослідження і випробування в мережі науково-дослідних лабораторій Sunrise Remedies Pvt. Ltd. і на практиці підтвердив свої високі гідності.
Діюча речовина Poxet 60 – Дапоксетін 60 мг. Спочатку речовина розроблялося і досліджувалося, як антидепресант. Але в ході робіт відбулися зміни, коли було помічено властивість препарату затримувати сім’явиверження. Тепер сучасні чоловіки можуть купити Poxet (Поксет), щоб не тільки продовжити статевий акт, запобігти раннє сім’явивергання, а й позбутися від тривоги, страхів, поганого настрою, стресу і нервового напруження.

Пролонгатор Poxet 60 мг (Дапоксетін) – препарат для продовження статевого акту від всесвітньо відомого індійського виробника SUNRISE Remedies PVT Ltd. Даний препарат є дженериків (аналогом) препарату Priligy. Діюча речовина одне і те ж – Dapoxetine Дапоксетін.
Пролонгатор Poxet 60 мг (Дапоксетін) – лікарський засіб, що використовується для лікування чоловіків, які страждають передчасною еякуляцією. Завдяки йому тривалість статевого акту підвищується в кілька разів, що позитивно впливає на загальне самопочуття. Даний препарат абсолютно не позначається на якості ерекції і може використовуватися спільно з іншими її стимуляторами, такими як Сіаліс, Левітра, Віагра і їх дженериками.
Не рекомендується спільне використання з алкоголем.

Показання до застосування:

– лікування передчасного сім’явиверження;
– підвищення тривалості сексуального акту.

Пролонгатор Poxet 60 мг Дапоксетін інструкція із застосування:

Склад: діючою речовиною є Дапоксетін гідрохлорид 60 мг.пріменяется всередину приблизно за 2 години до інтимної близькості. При цьому добова доза препарату не повинна перевищувати 1 таблетки. У разі гострої необхідності використання більшої кількості засобу слід проконсультуватися з фахівцем. У процесі лікування рекомендується виключити вживання алкоголю.
Завдяки дії основної речовини застосування Poxet-60 Dapoxetine Дапоксетін ефективно навіть при одноразовому використанні. Час, протягом якого можна домогтися ефекту, становить близько доби, після чого відбувається повне очищення чоловічого організму від прийнятих раніше медикаментів.
Головною перевагою Дапоксетіна є те, що його можна поєднувати з іншими лікарськими препаратами, а також використовувати тривалий час або одноразово.
Побічні ефекти: оскільки сексуальна активність підвищує навантаження на серце, прийом препарату не рекомендовано людям, які мають серцево-судинні захворювання. Також в деяких випадках можуть виникнути головний біль, нудота, запаморочення, діарея.

Протипоказання:

– епілепсія;
– ниркова недостатність;
– виражена печінкова недостатність;
– хвороба Паркінсона;
– серцева недостатність;
– лактозная непереносимість;
– алергічні реакції на діючу речовину і інші компоненти препарату;
– засіб не слід використовувати людям, що вживають наркотичні засоби, а також особам молодше 18 і старше 65 років.

Також прийом препарату не рекомендується поєднувати:

– з деякими ліками, призначеними для лікування інфекційних захворювань;
– з деякими медичними препаратами, які призначені для лікування ВІЛ-інфекцій, в тому числі атазанавір, нельфінавір, саквінавір та ритонавір;
– з деякими ліками, які призначені для лікування грибкових захворювань, в тому числі ітраконазол і кетоконазол.

Купити Пролонгатор Poxet 60 мг (Дапоксетін) в Україні з доставкою

Відмова від відповідальності:

Poxet 60 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Дапоксетіна .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.