POXET 30 мг ДапоксетінДапоксетін Гідрохлорид / Dapoxetine Hydrohloride

Пролонгатори
#
Цена:
180 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоДапоксетін Гідрохлорид
Дозировка30 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действияДо 5 часов
Суточная доза60 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін

Опис продукту Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін:

Препарат Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін є засіб, що дозволяє ефективно боротися з передчасною еякуляцією у чоловіків. Багатьма клінічними випробуваннями було доведено позитивну дію таблеток, що збільшує в 4 рази тривалість інтимної близькості. Головним моментом є відсутність побічних дій після прийому Poxet 30 мг і збереження відчуттів під час здійснення статевого акту. Також препарат цілком сумісний з іншими засобами, призначеними для підвищення потенції.
Для чоловіків, які вперше зважилися взяти Пролонгатор Дапоксетін Poxet 30 мг краще точно дотримуватися дозування, щоб запобігти можливому виникненню непередбачуваних наслідків. Прийом кошти здійснюється за годину до статевого акту, в розмірі 1 таблетки за раз. Не рекомендується вживати спиртне або велика кількість жирної їжі, здатних знизити дію препарату Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін або пригальмувати наступ ефекту. Також важливо не перевищувати рекомендовану дозу, адже в іншому випадку ви ризикуєте випробувати на собі можливі побічні дії.

Як приймати Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін:

Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін можуть використовувати чоловіки у віці 18-65 років. Приймати препарат можна не частіше, ніж один раз на добу і небажано перевищувати рекомендовану виробником дозу. Дія лікарського препарату триває до 5 годин. При перевищенні добової дози препарату можуть спостерігатися: зниження його ефективності, виникнення побічних ефектів або ж може наступити загальне отруєння організму. Існує категорія пацієнтів, яким протипоказаний прийом даного лікарського засобу. так,

Протипоказання Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін :

Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін заборонено застосовувати чоловікам, у яких:

– спостерігається гостра або хронічна серцева недостатність;
– виражена печінкова або ниркова патологія;
– депресія, безсоння або наркотична залежність.

Цей медичний препарат також не варто приймати разом з алкоголем. Пацієнтам, які страждають на епілепсію або хворобою Паркінсона, краще або повністю відмовитися від прийому сексуального стимулятора, або приймати його після консультації з лікарем. Препарат заборонено приймати особам, які мають індивідуальну непереносимість його компонентів.

Купити Пролонгатор Poxet 30 мг Дапоксетін в Україні

 Відмова від відповідальності:

Poxet 30 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Дапоксетіна .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.