CENFORCE D Супер ВіаграСилденафил + Дапоксетин / Sildenafil + Dapoxetine

Пролонгатори
#
Цена:
280 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоСилденафил + Дапоксетин
Дозировка100 мг + 60 мг
Срок годностидо 2019 года
ПриемЗа 1.3 ч до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза1 таблетка
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Пролонгатор Cenforce D

Опис продукту Пролонгатор Cenforce D:

 

Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) – це відмінний засіб, яке прийде на допомогу чоловікові, коли необхідно продовжити час статевого акту і посилити відчуття при оргазмі. На жаль, сьогодні велика кількість представників сильної статі страждають від передчасної еякуляції і не можуть отримати максимум задоволення від сексу. Таблетки допомагають перемогти цю проблему, поліпшити статеве життя і настрій в цілому. Комбінований лікарський засіб Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл), що об’єднує під оболонкою однієї таблетки і силденафіл, і дапоксетін, було створено спеціально для тих випадків, коли потрібно поєднати стійку ерекцію з незвичайною сексуальної витривалістю. Даний препарат особливо сподобається любителям Super P-Force.

Показання до застосування

Препарат Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) призначений для наступних випадків:
• невелика тривалість статевого акту
• еректильна дисфункція
• проблеми з потенцією
• передчасна еякуляція

дія препарату

Таблетки для потенції Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) є якісним і ефективним препаратом, який пройшов ряд численних випробувань. Результати досліджень показали наступне – таблетки здатні допомагати чоловікам будь-якого віку, починаючи від 18 років, у вирішенні еректильних проблем. Пролонгатор Cenforce D виробляють в Індії. Препарат випускається в таблетках зеленого кольору, які упаковані в блістери по 10 шт.

До складу засобу входять два головні компоненти – 100 мг силденафілу і 60 мг Дапоксетіна. Така комбінація дозволяє досягти чудового результату, тому що активні речовини прекрасно взаємодіють один з одним.

Дапоксетін – це ключ до стійкої і тривалої ерекції, яка сприяє тривалому насолоди від статевого акту. Дженерики, що містять його в складі, дуже популярні в західних країнах, тому що цей компонент є селективним інгібітором серотоніну і блокує нервові закінчення. Такий ефект зменшує чутливість чоловічого статевого органу і дозволяє статевого акту тривати в 3-5 разів довше.

Силденафіл відповідає за кровотік і розслаблення м’язів пеніса. Він збільшує приплив крові до пеніса і всьому малому тазі. Це дозволяє отримати здорову ерекцію, якщо чоловік збуджується.

Інструкція по застосуванню

Препарат Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) потрібно приймати за 50-60 хвилин по сексуального контакту. Одна таблетка здатна збільшити тривалість статевого акту в кілька разів. Засіб для потенції можна приймати щодня. Максимальна концентрація активних речовин в крові досягається приблизно через 4 години, а дія дженерика розраховане не менш ніж на 8-10 годин.

Таблетку Cenforce-D приймають орально 1 раз в день і запивають водою. Можна починати в дози в підлогу таблетки. Через годину препарат починає свою дію, і чоловік відчує приплив крові до статевого органу, відчує, що здатний провести тривалий і якісний статевий акт. На активність діючих компонентів впливають спиртні напої і алкоголь, які уповільнюють настання ефекту.

Варто відзначити, що препарат Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) дасть результат тільки при наявності природного сексуального збудження і стимуляції.

Переваги використання препарату

• ефективність для чоловіків будь-якого віку,
• накопичувальний ефект – після курсу прийому таблеток потенція покращиться навіть без прийому препарату
• тривалий статевий акт, що задовольняє обох партнерів
• швидке дію – чоловік буде готовий до статевого акту вже через годину
• таблетки допомагають чоловікові відновити контроль над ерекцією

Побічні ефекти від прийому

Як і будь-який інший дженерик, препарат Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) має ряд побічних ефектів. Негативні реакції можуть бути викликані будь-яким з двох активних речовин. Найчастіше таблетки дають такі побічні ефекти, як:

• блювота і нудота
• почервоніння шкіри обличчя та шиї
• запаморочення
• підвищена світлова чутливість
• головні болі
• скачки артеріального тиску
• травні розлади

У винятковому випадку можна допустити може виникнути різке зниження кров’яного тиску або збільшення внутрішньоочного тиску, тривала неконтрольована ерекція з больовими відчуттями.

Якщо ви помітили будь-який з описаних побічних ефектів, то прийом дженерика Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) потрібно відразу ж припинити і при необхідності звернутися до лікаря.

Протипоказання

Перед тим, як прийняти таблетку дженерика Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл), обов’язково ознайомтеся з протипоказаннями. Не можна використовувати цей препарат, якщо ви страждаєте від хронічного підвищеного або зниженого артеріального тиску, серцево-судинних захворювань, лейкемії, дрепаноцітоза, деформації статевого органу, мієломи. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем, в разі діагностування серцева недостатність, аритмії, а також після перенесеного інфаркту або інсульту.

Препарат Пролонгатор Cenforce D (Дапоксетін + Силденафіл) – це нове слово в рішенні проблем з потенцією і еякуляцією. Комбінація активних речовин дозволяє отримати по-справжньому якісний результат і позбавити чоловіка від неприємних проблем, які впливають не тільки на статеву сферу, а й на життя в цілому.
Хочете досягти небачених висот в інтимному плані? Втомилися від одноманітного, нерегулярного, швидкого і примітивного сексу? Бажаєте здивувати свою партнерку силою духу і зарядом бадьорості? Що ж, тоді вам обов’язково потрібно випробувати подвійну силу дії Cenforce D! Новий, потужний і ефективний препарат відкриє вам незвідані горизонти світу пристрасті і насолоди.

Купити Дапоксетін плюс Силденафіл Cenforce D в Україні

Відмова від відповідальності:

Cenforce D є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Дапоксетіна і Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.