Оригінальна Жіноча Віагра LOVEGRA 100 мг СилденафілЖенский Силденафил Цитрат / Female Sildenafil Citrate

Для жінок
#
Цена:
160 грн/4 шт
Характеристики
ПроизводительAjanta
Действующее веществоСилденафил Цитрат
Дозировка100 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действияДо 6 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемНет

Купити Жіноча Віагра Lovegra 100 мг

Опис продукту Жіноча Віагра Lovegra 100 мг:

 

Створена перша в світі «Віагра» для жінок – Жіноча віагра LOVEGRA
У Сполучених Штатах Америки винайдена нова Жіноча віагра LOVEGRA. Як пишуть сьогодні зарубіжні ЗМІ, дослідникам вдалося знайти унікальний компонент, який впливає на організм представниць слабкої статі на зразок чоловічої «Віагри».
Сексуальні розлади стали справжнім бичем сучасного світу. В тій чи іншій мірі з ними стикається більше половини населення планети. Причому це стосується не тільки чоловіків. Скажений сучасний ритм, постійні фізичні і нервові перевантаження, недосипання, відсутність улаштованості призводять до зниження статевої активності. Ще недавно медицина в боротьбі з жіночими проблемами була безсила. Але сьогодні, на щастя, вихід знайдено.

Препарат для підвищення жіночого лібідо Жіноча віагра LOVEGRA: історія винаходу
Дуже довго дослідників займали лише чоловічі сексуальні проблеми. Численні розробки та клінічні випробування допомогли винайти дієві засоби. З препаратами для підвищення жіночого лібідо все було складніше. Декілька разів на великих світових наукових центрах намагалися впливати на організм жінки. Але безуспішно.
Спочатку Жіноча віагра LOVEGRA була розроблена «теоретично». Вчені звернули увагу, що механізм збудження ерогенних зон у жінок і чоловіків практично ідентичний. Отже, впливати на нього можна однаковими методами. Ця ідея стала причиною для широкомасштабних досліджень. До наукової роботи підключилися центри з США, Нідерландів, Китаю, Малайзії. Так був отриманий препарат LOVEGRA. Для багатьох жінок він став панацеєю від безлічі бід. Ліки допомагають відновити сім’ю, повернути пристрасть у відносини, «прив’язати» улюбленого чоловіка. Ефект виявився вражаючий. Препарат Жіноча віагра LOVEGRA на сьогоднішній день є найефективнішим способом підвищення жіночого лібідо. Може також використовуватися інше комерційне назву Жіноча віагра LOVEGRA – Lovegra або «Лавегра».

Жіноча віагра LOVEGRA купити: для кого потрібен препарат

Жіноча віагра LOVEGRA, купити яку можна на цій сторінці, допоможе будь-якій жінці випробувати більш сильні почуття. Її можна вживати в будь-якому віці, починаючи з 18 років. Молодій дівчині засіб подарує нові відчуття, літній дамі поверне колишню пристрасть. Препарат рекомендується приймати при появі таких симптомів:
· фригідність;
· Втрата статевого потягу;
· Нездатність до задоволення;
· Зниження чуттєвості;
· Сухість піхви (слабке виділення природного мастила).

При появі проблем з сексуальною активністю жінка тепер не відчуває себе приреченою. Досить купити Жіноча віагра LOVEGRA, і нормальне статеве життя буде відновлена.
Не варто думати, що Жіноча віагра LOVEGRA для жінок нічим не відрізняється від чоловічого варіанту. Незважаючи на однакову діючу речовину, це абсолютно різні препарати. Розробляючи даний засіб, фармакологи враховували особливості жіночого організму. Воно абсолютно безпечно, чи не порушує гормональний фон, не викликає звикання. Але чоловікам приймати його не можна.

Жіноча віагра LOVEGRA таблетки для жінок: діюча речовина і принцип дії

Жіноча віагра LOVEGRA таблетки для жінок користуються незмінним попитом. Діюча речовина препарату Силденафіл є активним інгібітором фосфодіестерази 5 типу. Саме ФДЕ5 стає причиною погіршення кровообігу в області малого тазу. Через низький припливу крові знижується активність слизових залоз. В результаті секс перестає приносити задоволення. В окремих випадках відносини з партнером стають болючими, викликають огиду.
Проблему вдається вирішити за допомогою Жіноча віагра LOVEGRA. Потрапляючи в кров, Силденафіл швидко пригнічує дію ФДЕ5. Це стає причиною потужного припливу крові до піхви. Статеві губи набухають, стають більш чутливими. Клітор до відмови насичується кров’ю. Температура тіла навколо статевого органу піднімається, підвищуючи чутливість ерогенних зон. Після прийому препарату будь-яка жінка заводиться, що називається, з півоберта.
Посилений кровоток різко активізує роботу слизових залоз. Вони наповнюються природними виділеннями. Під час статевого акту судини розширюються, і мастило «вихлюпується» в піхву. Жінки, для яких сухість статевого органу стала нормою, через кілька прийомів таблеток жіночої віагри перестають користуватися хімічними лубрикантами. Вони не потрібні для здорового жіночого організму.

Крім Силденафіла, до складу препарату входять:
· целюлоза;
· Лактоза;
· Гідрофосфат кальцію;
· Гідромеллоза кальцію;
· Желатин.
Додаткові речовини підсилюють дію Силденафіла.

Переваги Жіноча віагра LOVEGRA

Дженерик Жіноча віагра LOVEGRA надає комплексну дію. Відновлення сексуальної активності призводить до нормалізації всіх життєвих процесів. У жінки пропадає безсоння, зміцнюється здоров’я, підвищується інтерес до життя. Це інтуїтивно, на підсвідомому рівні помічають всі навколишні. Люди починають надавати жінці знаки уваги, ставитися до неї з більшою повагою.

Жіноча віагра LOVEGRA: інструкція із застосування

Віагра для жінок, ціна якої цілком доступна, приймається перорально. У кожній таблетці кошти міститься 100 мг силденафілу. Ця кількість є максимальною добовою дозою. Жінкам, які раніше не приймали препарат, рекомендується почати прийом з 50 мг (полтаблетки). Таблетку потрібно обов’язково запити стаканом води.
Беручи препарат, слід враховувати, що дія Силденафіла почнеться приблизно через 30-60 хвилин. Швидкість прояви ефекту залежить від психологічного стану, ступеня втоми, ситості і інших чинників. Краще не ризикувати і випити пігулку за годину до передбачуваного акту. Дія триває 4-5 годин. Вживання алкоголю в цей період не допускається.

Взаємодія з іншими ліками

Препарат для підвищення лібідо Жіноча віагра LOVEGRA абсолютно несумісний з нітратсодержащімі засобами. У цю групу входить багато поширених ліків, таких як нітрогліцерин. Спільний вплив цих препаратів може стати причиною різкого підвищення артеріального кров’яного тиску, порушення діяльності серця.

Передозування

Ні в якому разі не перевищуйте встановлену добову дозу. При її перевищенні ймовірність появи побічних ефектів значно підвищується. Збільшення дозування може призвести до різкого погіршення самопочуття.

Купити Жіноча віагра LOVEGRA в Україні

Відмова від відповідальності:

Lovegra 100 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.