Фруктова Віагра MALEGRA ORAL JELLYСилденафил Желе

Силденафіл
#
Цена:
250 грн/7 стиков
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоСилденафил
Дозировка100 мг
Срок годностиДо 2020 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия5-6 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемНет

Купити Желе Гель Віагра Malegra Oral Jelly 100 мг Силденафіл

Опис продукту Віагра гель Malegra Oral Jelly желе 100 мг Силденафіл :

Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе – нова форма популярного препарату. Дженерік Віагра Malegra Oral Jelly миттєво всмоктується в кров, перебуваючи в роті. Тому дія рідкої Malegra Oral Jelly починається швидше. Забудьте про гіркі таблетках, що залишають неприємний присмак. У кожному пакетику – 100 мг силденафілу. Щоб зробити прийом ліків максимально приємним, виробник додав фруктову смакову добавку. Препарат можна випити безпосередньо з пакетика або розмішати в склянці води.

склад

До складу препарату Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе входить діюча речовина Силденафіл. Воно відноситься до невеликої групи інгібіторів фосфодіестерази 5 типу. Його завдання полягає в збереженні необхідного рівня цГМФ в крові і стимулюванні вироблення NO. Моноксид азоту розслабляє гладку мускулатуру пеніса. ЦГМФ готує статевий орган до прийому великої кількості крові.

Принцип дії

Силденафіл, потрапляючи в організм, сприяє посиленню циркуляції крові в районі паху. Завдяки цьому стінки судин розширюються. Розслаблені гладкі м’язи члена не стримують кровотік, і кров масово приливає до печеристих тіл. Останні від цього набухають, максимально збільшуючись в розмірі.

Переваги препарату Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе

Швидке прояв ефекту. Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе починає вбиратися ще в ротовій порожнині. Тут під шкірою проходять міріади мікросудин. Тому діюча речовина з рота потрапляє безпосередньо в кров. Частина ліки, що опинилася в шлунку, теж дуже швидко засвоюється, тому що у організму відпадає необхідність в розчиненні препарату.

Зручність. Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе – дуже зручне ліки. Його можна пити прямо з пакетика або розмішувати у воді. У склянці воно на смак і колір нічим не відрізняється від приємного фруктового напою.

Легка переносимість. Дивлячись на таблетку, більшість чоловіків починає думати про хвороби. З фруктовим гелем неприємних асоціацій не виникає. До того ж рідка форма не подразнює стінки шлунка і легко переноситься в будь-якому віці.

Низька ціна. Одним з досягнень індійської фармакології є створення лікарських засобів, які в кілька разів дешевше оригінальних. При цьому ефективність дженериків часто вище, ніж у аналогів.

Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе: інструкція із застосування

Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе вживають по половині або цілого пакетику. Розчинена у воді або напої ліки можна випити залпом або неспішно. Потрібно враховувати, що щільний обід (вечеря) з високим вмістом жиру може затримати появу ефекту. Ліки діє 4-6 год. Максимальна добова доза Sildenafil – 100 мг (один пакетик). Вживання алкогольних напоїв під час прийому Malegra Oral Jelly заборонено.

Протипоказання

Перш ніж купити препарат Силденафіл Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе, ознайомтеся зі списком протипоказань. Даний засіб не можна застосовувати при наявності:

– хвороби Паркінсона;
– кавернозного фіброзу;
– множинної мієломи;
– хвороби Пейроні;
– пігментного ретиніт;
– нестабільної стенокардії.

У деяких чоловіків відзначається гіперчутливість до силденафілу. В цьому випадку можна спробувати знизити дозування діючої речовини або перейти на інші ліки.

Побічні ефекти

В процесі виробництва Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе використовується саме чиста сировина. Проте в окремих випадках можуть з’являтися незначні побічні ефекти:

– нудота;
– головний біль;
– тиск у скронях;
– почервоніння обличчя;
– больові відчуття в спині;
– легке запаморочення.

Перераховані побічні ефекти мають минуще (тимчасове) дію. Вони зникають, як правило, протягом декількох годин.

Сумісність з іншими ліками

Силденафіл здатний взаємодіяти з іншими діючими речовинами, викликаючи небажані реакції. Тому Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе можна комбінувати з прийомом ліків з наступних груп:

– деякі антибіотики;
– альфа-адреноблокатори;
– інгібітори ВІЛ;
– донатори азоту;
– ліки з вмістом нітратів.

Заборонено також приймати даний препарат спільно з іншими інгібіторами фосфодіестерази-5.

Купити Віагра гель Malegra Oral Jelly Желе в Україні з доставкою.

Відмова від відповідальності:

Malegra Oral Jelly є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.