Віагра P-FORCE FORT 150 мгСилденафил Цитрат 150 мг / Sildenafil Citrate 150 mg

Силденафіл
#
Цена:
180/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоСилденафил Цитрат
Дозировка150 мг
Срок годностидо 2020 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия5-6 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемНет

Купити Віагра P-Force 150 мг Силденафіл

Опис продукту Віагра P-Force 150 мг Силденафіл :

Віагра P-Force Fort 150 – це препарат, що містить 150 мг силденафілу цитрату – діючої речовини Віагри, але на 50% більше. З моменту винаходу, Силденафіл допоміг мільйонам чоловіків забути про імпотенцію, продовжити свій рід і стати впевненим в ліжку. Цей компонент кошти сприяє, посиленню кровообігу пеніса, впливаючи на гладку мускулатуру каверзні тіла члена і знімаючи блокування припливу крові до статевого органу. Нормалізація природних процесів в організмі допомагає домогтися стійкої ерекції у відповідь на чітку сексуальну стимуляцію. При цьому після інтимної близькості член повертається у звичне розслаблене положення. Силденафіл не підміняє природні процеси, які повинні відбуватися в організмі чоловіка, а допомагає йому функціонувати правильно.

Чим Віагра P-Force Fort 150 відрізняється від схожих препаратів?

У цій розробці відомого фармацевтичного гіганта Sunrise Remedis міститься підвищена доза силденафілу цитрату – 150 мг. Дана дозування рекомендована людям із зайвою вагою. Також, Віагра P-Force Fort 150 можна придбати і через міркування економії.

Вагома перевага ліків полягає в тому, що воно допомагає зменшити час, яка необхідна організму для того, щоб «перезарядитися» після сім’явиверження і час настання ерекції.

Ефект від прийому препарату триває протягом 5 годин, протягом яких організм готовий до розвитку декількох стійких ерекцій.

Показання до застосування Віагра P-Force Fort 150

Купівля Віагра P-Force Fort 150 рекомендований пацієнтам з надмірною вагою, тому що таке дозування підійде для них більше і допоможе заощадити кошти (для тих, хто просто хоче заощадити, розділивши таблетку навпіл, також підійде цей варіант).

Прийом Віагра P-Force Fort 150 незамінний чоловікам в зрілому віці, які хочуть продовжувати дивувати партнерку. Використовувати ліки можна незалежно від того, чим спровоковане статеве безсилля і на якій стадії знаходиться на даний момент, навіть якщо сталося ураження нервів або судин пеніса.

Віагра P-Force Fort 150 не принесе результатів в тому випадку, якщо еректильна дисфункція поєднується з хронічним фіброзом запалих тіл пеніса. В цьому випадку у чоловіка такий сильний відтік крові, що жоден препарат не зможе забезпечити стійку ерекцію.

Інструкція по застосуванню Віагра P-Force Fort 150

Приймається Віагра P-Force Fort 150 по 1 таблетці в день за 30-60 хвилин до ймовірної інтимної близькості запиваючи 1-2 склянками води. Перевищення дози заборонено, так як спричинить посилення побічних ефектів, а результат від вживання дженерика не стане більш явним.

Небажано поєднання Віагра P-Force Fort 150 і алкогольних напоїв або жирної їжі. Це зменшить ефективність препарату, а часу на те, щоб силденафіл всмоктався в кров, буде необхідно набагато більше.

Забороняється запивати грейпфрутовим соком, так як він може спровокувати стрибок артеріального тиску.

Побічні ефекти і протипоказання

На протязі 5 годин після прийому Віагра P-Force Fort 150 ви можете бути повністю впевнені в своїх силах. Це економний і дуже ефективний препарат. Однак, застосовувати його можна не всім. Утримайтеся від такого дженерика, якщо:

  • ви молодше 18 і старше 65 років;
  • ви використовуєте нітратосодержащіе ліки;
  • у вас алергія на силденафіл;
  • у вас хвороби серцево-сосудітстой системи.

Не виключено, що при прийомі препарату можлива поява таких побічних ефектів:

  • нежить;
  • головний біль;
  • почервоніння шкіри.

Ці побічні ефекти можуть проявлятися особливо сильно, якщо ви некоректно вибрали дозування препарату.

Купити Дженерік Віагра P-Force Fort 150 в Україні з доставкою

Відмова від відповідальності:

P-Force 150 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.