Віагра MALEGRA 200 мгСилденафил Цитрат 200 мг / Sildenafil Citrate 200 mg

Силденафіл
#
Цена:
200 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоСилденафил Цитрат
Дозировка200 мг
Срок годностидо 2020 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия5-6 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемНет

Купити Віагра Malegra 200 мг Силденафіл

Опис продукту Віагра Malegra 200 мг Силденафіл :

Віагра Malegra 200 мг (Малегра) являє собою ліки для лікування еректильної порушень різного походження. 1 таблетка цього кошти містить підвищену дозу Сіленафіла цитрату, тому ліки застосовується з дозволу лікаря тільки для відновлення роботи статевої функції при важких формах імпотенції. Але найчастіше пластинку Віагра Malegra 200 мг (Малегра) купують з метою економії і ділять таблетку на кілька прийомів, використовуючи по мірі необхідності.

Препарат відноситься до серії Віагра, що включає в себе лікарські засоби на основі Силденафіла цитрату в різноманітних дозуваннях і формах випуску. Віагра Malegra 200 мг (Малегра) розроблена індійською компанією Sunrise Remedies Pvt. Ltd., добре зарекомендувала себе на фармацевтичному ринку. Препарат випускається у формі таблеток, які упаковані в блістери по 10 таблеток. Кожна таблетка містить 200 мг силденафілу цитрату. Це підвищена порція діючої речовини, так як Сілдеафіл 100 мг – це стандартна дозування, достатня для отримання лікувального ефекту. Речовина відновлює кровообіг в органах малого тазу, що підсилює приплив крові до печеристих тіл пеніса і призводить до появи стійкої ерекції.

Таблетку Віагра Malegra 200 мг (Малегра) приймають перорально, запиваючи водою. У добу можна прийняти не більше 100 мг силденафілу, тому таблетку ділять на 2 частини. Ефект проявляється через 40-50 хвилин і тільки при наявності сексуальної стимуляції. Можливість досягти ерекції зберігається близько 5 годин. Силденафіл не можна поєднувати з алкогольними напоями, це підвищує ризик розвитку побічних явищ. Ліки краще приймати натщесерце, тому що жирна їжа трохи знижує ефективність засобу.

Використовувати засіб потрібно до дати, вигравіруваним на зворотному боці блістери, і тільки після консультації фахівця.

показання

Препарат Віагра Malegra 200 мг (Малегра), купити який можна в нашому магазині, показаний при:
– імпотенції;
– зниженні інтересу до сексу;
– нестабільний ерекції.

Протипоказання Віагра Malegra 200 мг (Малегра)

– надчутливість до силденафілу;
– перенесений протягом 6 місяців інсульт або інфаркт;
– лейкоз;
– мієлома;
– пігментний ретиніт;
глаукома;
– стенокардія;
– атонія сечового міхура.
Дженерік Віагра Malegra 200 мг (Малегра) заборонено приймати неповнолітнім чоловікам і жінкам будь-якого віку.

Сумісність з іншими препаратами

Віагра Malegra 200 мг (Малегра) не можна комбінувати з препаратами, що містять нітрати (в будь-якій формі) і Силденафіл. Під час прийому таблеток слід утримуватися від виноградного і грейпфрутового соку. Добре поєднується з препаратом Дапоксетін (Poxet 60 і Vriligy)

Побічні ефекти

Як і будь-які ліки, Віагра Malegra 200 мг (Малегра) може стати причиною появи побічних ефектів. Зазвичай вони проявляються у вигляді головного болю, запаморочення, закладеності носа, затуманення зору, алергічного висипу. Дуже рідко спостерігається почервоніння очей, гіперчутливість, носова кровотеча. У випадку з приапизмом необхідно звернутися до лікаря, якщо ерекція жевріє більше 4 год.

Передозування

Давно відомо, що невелике перевищення дози силденафілу не призводить до серйозних наслідків. Але потрібно враховувати, що для деяких людей передозування може виявитися небезпечною для здоров’я.

Форма випуску

Можливі побічні дії Віагра Malegra 200 мг (Малегра)
Запаморочення і біль голови, періодична сонливість, і нудота.

Купити Віагра Malegra 200 мг (Малегра) в Україні з доставкою

Відмова від відповідальності:

Malegra 200 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.