Віагра Софт CENFORCE SOFT 100 мгСилденафил Цитрат Сосательный 100 мг / Sildenafil Citrate Sublingual

Силденафіл
#
Цена:
160 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоСилденафил Цитрат Состательный
Дозировка100 мг
Срок годностидо 2020 года
ПриемЗа 40 мин. до акта
Время действия5-6 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемНет

Купити Віагра Софт Cenforce Soft 100 мг Силденафіл

Опис продукту Віагра Софт Cenforce Soft 100 мг Силденафіл:

Представляємо Вам популярний препарат Віагра для потенції Віагра Софт Cenforce Soft 100 мг, або, як його частіше називають Віагра Ценфорс Софт. Надійність і безвідмовність цього препарату давно здобули популярність і визнання у багатьох чоловіків. Перш за все варто відзначити його доступність, більш швидкий початок дії в порівнянні зі звичайною, класичним варіантом. Цьому ефекту сприяє особлива формула таблетки, а саме, її рассасиваемость, і тому – більш швидке надходження діючої речовини в кров. Варто відзначити і більш м’яке, делікатне вплив препарату на організм, через відсутність дратівної фактора на шлунково-кишковий тракт. Засіб має приємний смак.

Як приймати Віагра Софт Cenforce Soft

Віагра Софт Cenforce Soft (Силденафіл Софт) 100 мг – чудовий засіб для стимуляції потенції. Представлено в формі таблеток-драже, як правило, м’ятного смаку. Основною відмінністю Віагри Софт від класичного препарату, є можливість розсмоктувати драже, що скорочує процес засвоєння до 20 хвилин. Також препарат практично не має побічних ефектів Віагра Софт Cenforce Soft 100 мг – ефективний препарат, спрямований вирішувати проблеми, пов’язані з еректильною дисфункцією. На відміну від інших препаратів для стимуляції потенції проводиться в формі таблеток-драже, яке можна як розсмоктувати, так і приймати як звичайні таблетки. Завдяки цій властивості швидкість впливу на організм істотно скорочується з 40-50 до 15-20 хвилин.

Якщо вам необхідно максимально швидке вплив расосіте таблетку, якщо час для вас не грає істотну роль, то запийте таблетку невеликою кількістю води. Механізм роботи: Силденафіл є основним компонентом цього препарату, ніяк не впливаючи на гормональний фон, а тільки знижує швидкість роботи ферментів фосфодіестерази. Наявність природного збудження сексуального характеру є обов’язковою умовою для ефективної роботи препарату. Віагра Софт Cenforce Soft збільшує приплив крові до пеніса, що призводить і забезпечує тривалий ефект до 4-5 годин. Засіб часто призначається лікарями чоловікам, які мають труднощі з статевою функцією незалежності від причин її виникнення.
висока швидкість засвоєння – до 30 хвилин.

Як використовувати Віагра Софт Cenforce Soft

Розжувати або розсмоктати препарат за 30-40 хвилин до статевого акту. Тривалість дії становить близько 4-5 годин. Оптимальне дозування для одного прийому становить 100 мг або 1 таблетка. При необхідності дозування можна знизити або збільшити. Обмеження: Індивідуальну непереносимість будь-яких речовин препарату, значні проблеми з серцево-судинною системою, нирками, а також печінкою. Щоб уникнути проблем в процесі прийому препарату рекомендуємо проконсультуватися з лікарем.

Можливі побічні дії Віагра Софт Cenforce Soft
Запаморочення і біль голови, періодична сонливість, і нудота.

Купити або замовити таблетки Віагра Софт Cenforce Soft 100 мг Силденафіл в Україні онлайн з доставкою

Відмова від відповідальності:

Cenforce Soft 100 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.