Віагра CENFORCE 150 мгСилденафил Цитрат 150 мг / Sildenafil Citrate 150 mg

Силденафіл
#
Цена:
150/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоСилденафил Цитрат
Дозировка150 мг
Срок годностидо 2020 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия5-6 часов
Суточная доза100 мг
Совместимость с алкоголемНет

Купити Віагра Cenforce 150 мг Силденафіл

Опис продукту Віагра Cenforce 150 мг Силденафіл:

Віагра Cenforce 150 мг – зі збільшеною дозуванням діючої речовини Силденафіла цитрат. На відміну від традиційної Віагри з дозуванням 100мг, Віагра Cenforce 150 мг містить в своєму складі, відповідно, 150 мг. діючої речовини.
Препарат від відмінно зарекомендував себе виробника Сenturion Laboratories.
Будьте уважні і зверніться за довідкою до препарату, а також проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем щодо дозування.
Таблетки можна ділити на частини, для вибору відповідної дозування.

Показання до застосування:

Віагра Cenforce 150 мг, як і Віагра з іншими дозуванням діючої речовини Силденафіла, показана до застосування всім чоловікам, у яких є порушення потенції, імпотенція і так далі. Як правило, ці порушення виражаються в нездатності чоловіка досягати певного рівня потенції, щоб мати повноцінні статеві стосунки, а також підтримувати хорошу потенцію протягом необхідного часу.

Таблетки Віагра Cenforce 150 мг відрізняються від препаратів цього ж ряду підвищеним вмістом Силденафіла. Тому, вони підійдуть чоловікам з нормальним здоров’ям, на яких препарати з меншим вмістом силденафілу не зробили очікуваного ефекту. Так само, з метою економії коштів, цю таблетку можна розділити навпіл. Якщо когось цілком влаштовує дозування Силденафіла 75 мг, це найприйнятніший варіант. Чоловікам, у яких є серйозні захворювання, слід уважніше поставитися до вибору препарату Віагра потрібного дозування. Для цього необхідна консультація фахівця.

Багато чоловіків, абсолютно здорові, з нормальною потенцією, хочуть спробувати Віагру для досягнення ще більшого результату. Деякі чоловіки хочуть виробляти на жінок враження супер – гігантів, яких вони ніколи не забудуть. Відповідь така. Віагра Cenforce 150 мг розроблений і призначений для чоловіків, що мають проблеми з потенцією. І тому, на здорових людей вона не буде надавати ніякого ефекту. І якщо людина, яка вважає себе здоровим, з нормальною потенцією здійснює нормальний статевий акт, приймає Віагра Cenforce 150 і зазначає у себе ще більші поліпшення потенції, це означає тільки одне. У цього чоловіка все-таки є проблеми, можливо просто тимчасові і несерйозні.

Переваги препарату:

При наявності різноманітності сучасних засобів для підвищення потенції, чому ж слід звернути увагу на Віагра Cenforce 150 мг? Тому, що ефективність впливу препарату була перевірена багатьма дослідженнями за участю чоловіків різного віку і з різним рівнем здоров’я. Була доведена її висока ефективність. Віагра допомагає чоловікам в 80% випадків. Крім того, Віагра Cenforce 150 має мінімальну кількість протипоказань, і при правильному застосуванні, порадує вас результатом від її прийому.

Багато часто вважають, що Віагра Cenforce 150 мг є сексуальним стимулятором і викликає появу потенції при її прийнятті. Це не так. Віагра Cenforce 150 мг не викликає поява потенції, вона підсилює цей процес під час природного сексуального збудження. Механізм дії Віагри з силденафілом 150 мг полягає в посиленні припливу крові до чоловічого статевого члена і обмеження її відтоку. Це дає можливість домогтися необхідної потенції і підтримувати її певний час. Тільки при наявності природного сексуального збудження ви відчуєте повною мірою вплив Віагра Cenforce 150 мг.

Протипоказання препарату:

Незважаючи на велику популярність препарату Віагра Cenforce 150 мг і його доведену ефективність у підвищенні ерекції, у нього є деякі протипоказання, про які не слід забувати, особливо чоловікам з наявними серйозними захворюваннями.

Перед тим, як ви прийняли рішення спробувати Віагра Cenforce 150 мг, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Призначити приймати Віагру може фахівець з наступного ряду: сексопатолог, уролог, ендокринолог, і якщо у вас є проблеми з серцем, кардіолог. Не рекомендується приймати Віагра Cenforce 150 і будь-яку іншу, людям з важкими серцевими захворюваннями, після перенесених інфаркту або інсульту, з хронічною печінковою недостатністю, а також при особливої ​​чутливості до Cілденафілу та інших компонентів цього препарату.

Інструкція по застосуванню Віагра Cenforce 150 мг:

Серед поширених запитань про Віагра Cenforce 150 мг знаходяться питання про правила прийому, про обмеження за віком, як довго діє препарат і багато інших. Дженерік Віагра Cenforce 150 мг як і Віагру інших дозувань не слід приймати частіше ніж один раз на день. Обов’язково дотримуйтесь інструкції! В іншому випадку, ви можете добитися абсолютно протилежного ефекту. Препарат містить «Силденафіл» приймається всередину приблизно за півгодини до бажаних сексуальних дій, і його час дії становить 4 години. Але не забувайте про призначення Віагри! Вона діє тільки при наявному сексуальному збудженні, посилюючи потенцію.

Приймати Віагра Cenforce 150 мг можуть чоловіки будь-якого віку, за винятком дітей до 18 років. При прийомі багато чоловіків відзначають підвищення у них здатності до статевого акту. Навіть чоловіки з великими проблемами в плані потенції, при прийомі цього Сілденафілового препарату протягом тривалого часу знаходять, що у них спостерігаються значні поліпшення потенції. Вони оцінюють свою потенцію як хорошу і навіть відмінну.

Купити Віагра Cenforce 150 мг в нашому офіційному інтернет-магазині, ви гарантовано отримаєте якісний, ефективний препарат для підвищення потенції. Правильне його застосування і можливість його застосування в кожному окремому випадку залежить тільки від вас.

Купити Віагра Cenforce 150 мг в Україні онлайн з доставкою

Відмова від відповідальності:

Cenforce 150 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Силденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.