Сіаліс VIDALISTA CT (Софт) 20 мгТадалафил Цитрат Сосательный / Tadalafil Sublingual Citrate

Тадалафил
#
Цена:
180 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил Цитрат Сосательный
Дозировка20 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 40 мин. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс VIDALISTA CT 20 мг Тадалафіл Софт

Перед застосуванням препарату Сіаліс Vidalista CT 20 мг Тадалафіл софт для потенції і ерекції:

Традиційно Сіаліс Vidalista CT Тадалафіл Софт приймається, як препарат, що інгібує ФДЕ-5. Це означає, що після того, як чоловік кінчає, він може відновитися для наступного підходу в найкоротші терміни. І в цей час немає спаду бажання і апатії. Зауважимо, що в такому ключі тадалафил діє лише в звичайному дозуванні – Сіаліс Vidalista CT Тадалафіл Софт, для більшості людей така концентрація може бути м’яко кажучи некомфортною.

Сіаліс Vidalista CT Тадалафіл Софт препарат для потенції відмінним чином підходить для вирішили вражаюче і бурхливо провести вихідні після важкої роботи. Чоловік після прийому препарату може забути, що таке слабка ерекція і незручна ситуація в зв’язку з цим. Засіб усуває серйозні фізіологічні проблеми в чоловічому організмі, що призводять до абсолютної імпотенції. Серед ефектів можна назвати активізацію кровообігу, що сприяє припливу крові до судин статевого члена під час статевого акту. Чоловік може не переживати за передчасне сім’явиверження. Простежується активну антидепресивну дію препарату, що допомагає зняти тривогу і надмірне емоційне напруження, за рахунок чого розслаблюється весь організм. При цьому, трохи притупляється чуттєве сприйняття. Час настання оргазму кілька відтягується, тобто статевий акт стає більш тривалим. Таким чином, препарат підвищує сексуальну витривалість. Крім того, підвищується рівень тестостерону у чоловіків.

Склад: Активною речовиною Сіаліс Vidalista CT є Тадалафіл.

Інструкція по застосуванню: Препарат слід шляхом вживання драже під язик, а потім треба його розсмоктувати Тадалафіл приблизно за півгодини до статевого акту. Фахівці в якості разової дози рекомендують приймати половину драже. Добова ж дозування не повинна перевищувати одного драже. Можливо курсове лікування тривалістю від 3 до 12 тижнів. Потенція помітно поліпшується вже через тиждень після початку прийому препарату. Після прийому дію драже зберігається протягом 24-48 годин.

Протипоказання:

– не можна приймати при підвищеному або схильності до зниженого артеріального тиску;
– проконсультуватися з лікарем слід при наявності захворювань нирок;
– відмовитися від його прийому доведеться при серйозних захворюваннях шлунка і проблеми в системі кровотворення;
– захворювання очей і індивідуальна непереносимість.

Склад препарату:

Діюча речовина Сіаліс Vidalista CT Тадалафіл Софт, активний протеїн природного походження, успішно застосовується в медицині для лікування зниженою сексуальної активності в чоловіків різного віку.

Принцип дії:

Покращуючи кровообіг пеніса, Сіаліс Vidalista CT Тадалафіл Софт тим самим зміцнює чоловічу статеву систему, зберігаючи при цьому всі необхідні умови для розвитку здорової ерекції.
Явні результати можна спостерігати вже через 30 – 40 хвилин після прийому. При цьому дія препарату тривати протягом більш ніж 36 годин.

Корисні властивості препарату:

– Швидка засвоюваність;
– Висока результативність;
– М’яка форма дії;
– Чи не викликає звикання;
– Чи не впливає на біологічні властивості сперми;

Купити Сіаліс Vidalista CT 20 мг Тадалафіл софт в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Vidalista CT 20 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.