Сіаліс VIDALISTA 80 мгТадалафил 80 мг / Tadalafil 80 мг

Тадалафил
#
Цена:
260 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил Цитрат
Дозировка80 мг
Срок годностидо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс VIDALISTA 80 мг Тадалафіл

Перед застосуванням препарату Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл для потенції і ерекції

Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл – потужний удар по еректильної дисфункції від індійських фахівців. Завод – Centurion Laboratories – знак якості індійської фармацевтики, широка лінійка препаратів для чоловіків вироблена підприємством вже давно відома на вітчизняному ринку дженериків з Індії.
У зв’язку із запитами населення, фармацевтична компанія Centurion Laboratories (Індія) випустила очікуваний на російському і світовому ринку препарат – Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл. Ефективність препарату доведена за роки лабораторних і клінічних досліджень із залученням тисяч пацієнтів. Статистична ефективність тадалафілу – 84-87%, і це у хворих з еректильною дисфункцією різного ступеня тяжкості та етіології.

Діюча речовина дженерика – тадалафіл 80 мг, четверная добове дозування препарату. Вироблено в цілях додаткової економії коштів у чоловіків, які постійно вживають тадалафил, не призначене для прийому по цілій таблетці, ділимо таблетку мінімум на дві-три частини. В даний момент, по мимо можливості купити Сіаліс 20, стало доступні для чоловіків підвищені дозування 60 та 80 мг тадалафілу. Щоб уникнути побічних ефектів від прийому препарату (головний біль, м’язові спазми, почервоніння) не приймати більше 20 мг на добу – це максимальна добова доза. Для людей, що приймають тадалафіл протягом декількох років, при суб’єктивно малому ефекті, в разовому вигляді, експериментально, можливе підвищення дозування до 30 мг на добу, але не більше.

Спосіб застосування та дози:

Запити 1/3, 1/4 таблетки водою за 30-40 хв до статевого акту. Бажано уникнути прийому жирної їжі.
Застосування цього препарату широко поширене у чоловіків страждають порушеннями ерекції. Якщо інші дженерики не ефективні застосування препарату Сиалиса дуже часто допомагає в цих випадках.
Дія Сиалиса охоплює період 8-10 годин, за цей час чоловік здатний провести кілька статевих актів. У будь-який зручний для себе час і в будь-якому місці. У різних чоловіків дія може початися в інший час, через 25- 30 хвилин, залежить ще від прийому їжі. Запийте таблетку невеликою кількістю води і скоро відчуєте чудове дію препарату.
Якщо застосування Сиалиса не робить потрібного дії (не вибір закінчити статевий акт) рекомендуємо звернутися до лікаря.

Протипоказання до застосування Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл:

Застосування Сиалиса протипоказано в наступних випадках: Вік до 18 років; Гіперчутливість до тадалафілу або інших інгредієнтів, що входять до складу даного лікарського препарату; Паралельний прийом нітратсодержащіх ліків; Небажаний також прийом препарату в осіб, які страждають приапизмом, хворобою Пейроні, серповидно-клітинною анемією, лейкемію, множинною мієломою, вродженими чи набутими деформаціями статевого члена.
Застосування Сиалиса в комбінації з іншими лікарськими засобами для лікування еректильної дисфункції може виявитися небезпечним, і тому також не рекомендується.

Необхідно підкреслити, що Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл не працює при відсутності будь-якого початкового сексуального збудження (стимуляції). Вам і Вашій сексуальному партнерові слід почати сексуальну прелюдію точно так же, як якщо б Ви не приймали будь-якого препарату для вирішення проблеми еректильної дисфункції.
Перш ніж застосовувати Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл, Сіаліс або їх аналоги, Вам треба точно встановити причину своїх функціональних розладів (в цьому Вам допоможе Ваш уролог-андролог), щоб уникнути 2-х помилок, які зв’язуються з препаратами на основі тадалафілу:
– Тадалафіл Сіаліс Vidalista 80, Сіаліс і його дженерик-клони (як і Віагра) не є збудниками (статевим стимулятором) в тому сенсі, який вкладають в це слово люди на обивательському рівні. Цей клас препаратів не призводить до ерекції автоматично, незалежно від наявності або відсутності сексуального потягу (бажання). Дія препарату проявляється в здатності забезпечити достатній приплив крові до статевого органу і тільки при наявності статевого стимулу (бажання)

Принцип роботи:

Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл, Сіаліс і його дженерик-клони не здатні вирішити проблеми статевих дисфункцій, якщо вони викликані деякими фізіологічними порушеннями статевого органу і т.д. Ці препарати вирішують і ефективно допомагають чоловікам справитися з проблемами, головним чином, психологічного стану, коли чоловік через однієї невдачі увергається в стані невпевненості і надалі потрапляє в замкнуте коло: невдача-невпевненість-невдача і т.д. Невпевненість викликає проблеми функціонального характеру, головним чином, нездатність утримати ерекцію протягом тривалого часу і на досить високому рівні. Саме Тадалафіл допомагає вирішити цю проблему.

Якщо Ви чітко усвідомлюєте принцип роботи тадалафіл, якщо у Вас немає протипоказань до його застосування, то це саме той препарат, що Вам потрібен. Все дженерик форми з огляду на їхню абсолютну ідентичності Сіаліс мають ті ж показання, протипоказання, принципи роботи і т.д., що і Сіаліс.

Форма упаковки, склад і дозування Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл:
Блістер з 10 таблетками, кожна таблетка містить 80 мг тадалафілу.

Показання до застосування тадалафілу Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл

Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл застосовується при лікуванні сексуальних розладів у чоловіків. Призначається при ускладненнях з досягненням ерекції і її утриманням протягом достатнього часу.
Спосіб застосування тадалафілу прийом всередину.

Застосування тадалафілу чоловіками середнього віку:

Рекомендована доза препарату становить 20 мг. Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл приймають перед передбачуваною сексуальною активністю незалежно від прийому їжі. Препарат слід приймати як мінімум за 15 хвилин до передбачуваної сексуальної активності.
Пацієнти можуть здійснювати спробу статевого акту в будь-який час протягом 36 годин після прийому препарату для того, щоб встановити оптимальний час відповіді на прийом препарату.
Максимальна рекомендована частота прийому тадалафілу – один раз на добу.

Взаємодія тадалафілу Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл:

Вам слід повідомити лікаря про всі препарати, які Ви приймаєте. Препарат можна приймати з іншими лікарськими засобами тільки в тому випадку, якщо це рекомендовано лікарем. Детальніше про лікарську взаємодію читайте в інструкції до препарату та в інструкції до тадалафілом (tadalafil).
Препарат не можна приймати з алкоголем. Повідомляється також, що сік грейпфрута несумісний з активними інгредієнтами препаратів типу Сиалиса, тадалафіл (tadalafil) і іншими формами тадалафілу і може викликати неприємні відчуття.
Особам зі зниженим тиском і серцево-судинними захворюваннями Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл треба приймати з обережністю, проконсультувавшись попередньо з лікарем. Справа в тому, що препарат може знизити тиск після його прийому пацієнтом. Зазвичай це є результатом взаємодії тадалафілу з препаратами, що містять нітрати або окис азоту. Тому тадалафил ніколи не можна поєднувати з прийомом ліків або інших продуктів, що містять нітрати або окис азоту.

Протипоказання і побічні дії тадалафілу:

– Встановлена підвищена чутливість до тадалафілу або до будь-якої речовини, що входить до складу препарату;
– У разі прийому препаратів, що містять будь-які органічні нітрати;

Найбільш часто відзначаються небажаними подіями є головний біль і диспепсія (11 і 7% випадків, відповідно). Небажані події, пов’язані з прийомом тадалафілу, були зазвичай незначними або середніми за ступенем вираженості, транзиторними і зменшувалися при продовженні застосування препарату. Іншими звичайними небажаними ефектами були біль в спині, біль у м’язах, закладеність носа і «приливи» крові до обличчя. Рідко – набряк повік, біль в очах, гіперемія коньюктіви і запаморочення.

Запобіжні заходи при застосуванні тадалафілу
– пацієнти з важкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну 30 мл / хв);
– пацієнти з важкою печінковою недостатністю

Купити Сіаліс Vidalista 80 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Vidalista 80 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.