Сіаліс VIDALISTA 5 мгТадалафил 5 мг / Tadalafil 5 мг

Тадалафил
#
Цена:
100 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил Цитрат
Дозировка5 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс VIDALISTA 5 мг Тадалафіл

Перед застосуванням препарату Сіаліс Vidalista 5 мг Тадалафіл для потенції і ерекції:

Сіаліс Vidalista 5 мг є ефективним дженериків, який випускається індійської фармацевтичної компанією і застосовується для боротьби з проявами імпотенції у чоловіків.
В основі лікарського засобу міститься все той же діючий компонент тадалафил. На відміну від оригінального препарату, до складу нового дженерика входить всього 5 мг активної речовини – мінімальна доза для разового прийому.
Сіаліс Vidalista 5 мг таблетки 5 мг використовується в лікуванні еректильної дисфункції у чоловіків різних вікових категорій. Випускаються в блістерах по 10 штук в кожному.

Фармакологічні властивості

Тадалафіл, будучи інгібітором ФДЕ-5, блокує цей фермент і сприяє викиду оксиду азоту. Внаслідок такого впливу на природні фізіологічні процеси, відбувається розширення судинних стінок і кров починає більш посилено надходити до статевого органу. На тлі цього пеніс набухає і збуджується, досягаючи ерегованного стану.
Ефект від таблетки Сіаліс 5 зазначається через 40 хвилин від моменту прийому, зберігаючись протягом 32 годин і більше. Протягом цього часу чоловіки можуть неодноразово вступати в статевий акт, перебуваючи в «бойовій готовності».

Спосіб застосування

Сіаліс Vidalista 5 мг таблетки 5 мг приймають приблизно за годину до вступу в сексуальний контакт. Засіб призначений для перорального застосування, запивается водою. Не рекомендується поєднувати тадалафил з жирною їжею і алкоголем, а також з прийомом антидепресантів, нітратосодержащіх ліків, анестетиків і антибіотиків.
Оптимальна разова норма становить 5 мг активної речовини. При необхідності (за призначенням лікаря) вона може бути підвищена до 10 або 20 мг тадалафілу в випадках, коли мінімальна доза не допомагає або дає слабовиражений ефект.
Самостійно приймати більше 1 таблетки на добу не слід, так як це може викликати небажані побічні явища.

показання

Купити Сіаліс Vidalista 5 мг лікарі радять чоловікам, які відчувають проблеми, пов’язані з досягненням і підтримкою ерекції під час статевого акту.
Показанням до прийому препарату є еректильна розлад різної природи походження та різного ступеня вираженості. Призначається засіб на основі тадалафілу тільки особам, які досягли повнолітнього віку.

Протипоказання

Інгібітор ФДЕ5 не можна застосовувати чоловікам, які страждають від таких захворювань:

серцево-судинна недостатність;
інсульт та інфаркт;
ішемічна хвороба серця;
виражена стенокардія;
ниркова недостатність;
цироз печінки;
виразкова хвороба шлунка.

Якщо чоловікам протипоказана статева активність, то їм також не слід використовувати Сіаліс Vidalista 5 мг, щоб не викликати ускладнень стану.

Побічні ефекти

Перш ніж купити Сіаліс Vidalista 5 мг, рекомендується докладно прочитати інструкцію до лікарського засобу та переконатися у відсутності у себе протипоказань до його прийому. Також варто ознайомитися з можливими побічними реакціями, які викликає препарат. Зокрема, після застосування таблетки може виникати головний біль, закладеність носа, припливи крові до обличчя, симптоми диспепсії.
З огляду на те, що Сіаліс Vidalista 5 мг містять зменшену дозування активної речовини, вони надають на організм менш виражений вплив, але при цьому сприяють досягненню природного повноцінної ерекції!

Купити Сіаліс Vidalista 5 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Vidalista 5 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.