Сіаліс VIDALISTA 40 мгТадалафил 40 мг / Tadalafil 40 мг

Тадалафил
#
Цена:
190 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил Цитрат
Дозировка40 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс VIDALISTA 40 мг Тадалафіл

Перед застосуванням препарату Сіаліс Vidalista 40 мг Тадалафіл для потенції і ерекції:

Якщо Ви любите і вмієте заощаджувати, або звичайного дозування вам мало, то препарат Сіаліс Vidalista 40 мг (Tadalista-40) розроблений спеціально для Вас. У кожній таблетці нового препарату в два рази більше тадалафілу, основної діючої речовини всім відомого «Сиалиса»

Сіаліс Vidalista 40 мг виробляється компанією Centurion Laboratories (Індія) і спрямований на усунення еректильної дисфункції у чоловіків. Дія препарату починається через 15-30 хвилин після прийому ліків.
Одна з переваг – ефект триває до 36 годин (для порівняння: тривалість дії Віагри – до 4 годин). Після використання Сіаліс Vidalista 40 чоловік може бути впевнений в своїх силах протягом усього дня, ночі і навіть наступного ранку. За цей час організм готовий до розвитку від 5 до 16 ерекцій. Середня тривалість кожної індивідуальна і залежить від особливостей організму.
Застосовуючи Сіаліс Vidalista 40 чоловік скоротить час на відновлення ерекції після сексу. Правильний прийом дженерика надає профілактичну дію і зміцнює ерекцію.
Препарат доцільно приймати чоловікам, які мають велику вагу. Сіаліс Vidalista 40 мг збільшує чутливість всіх ерогенних зон і позитивно впливає на якість оргазму.

Загальна інформація Сіаліс Vidalista 40 мг:

Дана форма тадалафілу проводиться фармацевтичною компанією Centurion Laboratories (India) і дає абсолютно однаковий з Сиалісом ефект при набагато меншій ціні.
Чинне початок препарату Сіаліс Vidalista 40 мг – Тадалафіл. Тадалафіл відноситься до групи інгібіторів специфічної фосфодіестерази типу 5. При сексуальному збудженні Тадалафіл Сіаліс Vidalista 40 мг сприяє розслабленню судин статевого члена, полегшуючи, таким чином, його кровонаповнення. В результаті покращується еректильна функція. Сіаліс Vidalista 40 мг не допоможе Вам, якщо у Вас інша проблема, ніж еректильна дисфункція.

Необхідно підкреслити, що Сіаліс Vidalista 40 мг не працює при відсутності будь-якого початкового сексуального збудження (стимуляції). Вам і Вашій сексуальному партнерові слід почати сексуальну прелюдію точно так же, як якщо б Ви не приймали будь-якого препарату для вирішення проблеми еректильної дисфункції.
Перш ніж застосовувати Сіаліс Vidalista 40 мг, Сіаліс або їх аналоги, Вам треба точно встановити причину своїх функціональних розладів (в цьому Вам допоможе Ваш уролог-андролог), щоб уникнути 2-х помилок, які зв’язуються з препаратами на основі тадалафілу:

Принцип дії:

– Сіаліс Vidalista 40 мг, Сіаліс і його дженерик-клони (як і Віагра) не є збудниками (статевим стимулятором) в тому сенсі, який вкладають в це слово люди на обивательському рівні. Цей клас препаратів не призводить до ерекції автоматично, незалежно від наявності або відсутності сексуального потягу (бажання). Дія препарату проявляється в здатності забезпечити достатній приплив крові до статевого органу і тільки при наявності статевого стимулу (бажання).
– Сіаліс Vidalista 40 мг, Сіаліс і його дженерик-клони не здатні вирішити проблеми статевих дисфункцій, якщо вони викликані деякими фізіологічними порушеннями статевого органу і т.д. Ці препарати вирішують і ефективно допомагають чоловікам справитися з проблемами, головним чином, психологічного стану, коли чоловік через однієї невдачі увергається в стані невпевненості і надалі потрапляє в замкнуте коло: невдача-невпевненість-невдача і т.д. Невпевненість викликає проблеми функціонального характеру, головним чином, нездатність утримати ерекцію протягом тривалого часу і на досить високому рівні. Саме Тадалафіл допомагає вирішити цю проблему.

Якщо Ви чітко усвідомлюєте принцип роботи тадалафіл, якщо у Вас немає протипоказань до його застосування, то це саме той препарат, що Вам потрібен. Все дженерик форми з огляду на їхню абсолютну ідентичності Сіаліс мають ті ж показання, протипоказання, принципи роботи і т.д., що і Сіаліс.

Форма упаковки, склад і дозування Сіаліс Vidalista 40 мг:

Блістер з 10 таблетками, кожна таблетка містить 40 мг тадалафілу.
Показання до застосування тадалафілу Сіаліс Vidalista 40 мг
Тадалафіл застосовується при лікуванні сексуальних розладів у чоловіків. Призначається при ускладненнях з досягненням ерекції і її утриманням протягом достатнього часу.
Спосіб застосування тадалафілу прийом всередину.

Застосування тадалафілу чоловіками середнього віку:

Рекомендована доза препарату становить 20 мг. Тадалафіл Сіаліс Vidalista 40 приймають перед передбачуваною сексуальною активністю незалежно від прийому їжі. Препарат слід приймати як мінімум за 15 хвилин до передбачуваної сексуальної активності.
Пацієнти можуть здійснювати спробу статевого акту в будь-який час протягом 36 годин після прийому препарату для того, щоб встановити оптимальний час відповіді на прийом препарату.
Максимальна рекомендована частота прийому тадалафілу – один раз на добу.

Взаємодія тадалафілу Сіаліс Vidalista 40 мг:

Вам слід повідомити лікаря про всі препарати, які Ви приймаєте. Препарат можна приймати з іншими лікарськими засобами тільки в тому випадку, якщо це рекомендовано лікарем. Детальніше про лікарську взаємодію читайте в інструкції до препарату та в інструкції до тадалафілом (tadalafil).
Препарат не можна приймати з алкоголем. Повідомляється також, що сік грейпфрута несумісний з активними інгредієнтами препаратів типу Сиалиса, тадалафіл (tadalafil) і іншими формами тадалафілу і може викликати неприємні відчуття.
Особам зі зниженим тиском і серцево-судинними захворюваннями Сіаліс Vidalista 40 мг треба приймати з обережністю, проконсультувавшись попередньо з лікарем. Справа в тому, що препарат може знизити тиск після його прийому пацієнтом. Зазвичай це є результатом взаємодії тадалафілу з препаратами, що містять нітрати або окис азоту. Тому тадалафил ніколи не можна поєднувати з прийомом ліків або інших продуктів, що містять нітрати або окис азоту.

Протипоказання і побічні дії тадалафілу:

– Встановлена підвищена чутливість до тадалафілу або до будь-якої речовини, що входить до складу препарату;
– У разі прийому препаратів, що містять будь-які органічні нітрати;

Найбільш часто відзначаються небажаними подіями є головний біль і диспепсія (11 і 7% випадків, відповідно). Небажані події, пов’язані з прийомом тадалафілу, були зазвичай незначними або середніми за ступенем вираженості, транзиторними і зменшувалися при продовженні застосування препарату. Іншими звичайними небажаними ефектами були біль в спині, біль у м’язах, закладеність носа і «приливи» крові до обличчя. Рідко – набряк повік, біль в очах, гіперемія коньюктіви і запаморочення.

Запобіжні заходи при застосуванні тадалафілу
– пацієнти з важкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну 30 мл / хв);
– пацієнти з важкою печінковою недостатністю

Купити Сіаліс Vidalista 40 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Vidalista 40 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.