Сіаліс VIDALISTA 20 мг Тадалафил 20 мг / Tadalafil 20 мг

Тадалафил
#
Цена:
160 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоТадалафил Цитрат
Дозировка20 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс VIDALISTA 20 мг Тадалафіл

Перед застосуванням препарату Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл для потенції і ерекції:

Сіаліс Vidalista (Відаліста 20) – бренд, під яким випускається Тадалафіл (Tadalafil). Відаліста є точний аналог відомого препарату для лікування імпотенції (еректильної дисфункції) під назвою Сіаліс (Cialis). Якість препарату, його ефективність, дозування та інші аспекти застосування абсолютно ідентичні Сіаліс (Cialis). Тадалафіл – це синтетична речовина, яка природним чином збільшує приплив крові в статевий член, викликаючи природну ерекцію. Тадалафіл (Tadalafil) діє рекордно тривалий час – до півтори доби! Такого ефекту не дає ніякої інший препарат для лікування еректильної дисфункції!

Загальна інформація Сіаліс Відаліста 20 мг :

Дана форма тадалафілу проводиться фармацевтичною компанією  Centurion Laboratories (Індія)  і дає абсолютно однаковий з Сиалісом ефект при набагато меншій ціні.

Чинне початок препарату – Тадалафіл 20 мг . Тадалафіл відноситься до групи інгібіторів специфічної фосфодіестерази типу 5. При сексуальному збудженні  Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл   сприяє розслабленню судин статевого члена, полегшуючи, таким чином, його кровонаповнення. В результаті покращується еректильна функція. Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл не допоможе Вам, якщо у Вас інша проблема, ніж еректильна дисфункція.

Необхідно підкреслити, що  Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл не працює при відсутності будь-якого початкового сексуального збудження (стимуляції). Вам і Вашій сексуальному партнерові слід почати сексуальну прелюдію точно так же, як якщо б Ви не приймали будь-якого препарату для вирішення проблеми еректильної дисфункції.

Перш ніж застосовувати Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл , Сіаліс або їх аналоги, Вам треба точно встановити причину своїх функціональних розладів (в цьому Вам допоможе Ваш уролог-андролог), щоб уникнути 2-х помилок, які зв’язуються з препаратами на основі тадалафілу:

Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл , Сіаліс і його дженерик-клони (як і Віагра) не є збудниками (статевим стимулятором) в тому сенсі, який вкладають в це слово люди на обивательському рівні. Цей клас препаратів не призводить до ерекції автоматично, незалежно від наявності або відсутності сексуального потягу (бажання). Дія препарату проявляється в здатності забезпечити достатній приплив крові до статевого органу і тільки при наявності статевого стимулу (бажання).

Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл , Сіаліс і його дженерик-клони не здатні вирішити проблеми статевих дисфункцій, якщо вони викликані деякими фізіологічними порушеннями статевого органу і т.д. Ці препарати вирішують і ефективно допомагають чоловікам справитися з проблемами, головним чином, психологічного стану, коли чоловік через однієї невдачі увергається в стані невпевненості і надалі потрапляє в замкнуте коло: невдача-невпевненість-невдача і т.д. Невпевненість викликає проблеми функціонального характеру, головним чином, нездатність утримати ерекцію протягом тривалого часу і на досить високому рівні. Саме Тадалафіл допомагає вирішити цю проблему.

Якщо Ви чітко усвідомлюєте принцип роботи тадалафіл, якщо у Вас немає протипоказань до його застосування, то це саме той препарат, що Вам потрібен. Все дженерик форми з огляду на їхню абсолютну ідентичності Сіаліс мають ті ж показання, протипоказання, принципи роботи і т.д., що і Сіаліс.

Форма упаковки, склад і дозування Сіаліс Відаліста 20 мг :

Блістер з 10 таблетками, кожна таблетка містить 20 мг тадалафілу.

Показання до застосування тадалафілу Відаліста (Vidalista)

Тадалафіл застосовується при лікуванні сексуальних розладів у чоловіків. Призначається при ускладненнях з досягненням ерекції і її утриманням протягом достатнього часу.

Спосіб застосування тадалафілу: прийом всередину.

Застосування тадалафілу чоловіками середнього віку:

Рекомендована доза препарату становить 20 мг. Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл приймають перед передбачуваною сексуальною активністю незалежно від прийому їжі. Препарат слід приймати як мінімум за 15 хвилин до передбачуваної сексуальної активності.

Пацієнти можуть здійснювати спробу статевого акту в будь-який час протягом 36 годин після прийому препарату для того, щоб встановити оптимальний час відповіді на прийом препарату.

Максимальна рекомендована частота прийому тадалафілу – один раз на добу.

Взаємодія тадалафілу Сіаліс Відаліста 20 мг :

Вам слід повідомити лікаря про всі препарати, які Ви приймаєте. Препарат можна приймати з іншими лікарськими засобами тільки в тому випадку, якщо це рекомендовано лікарем. Детальніше про лікарську взаємодію читайте в інструкції до препарату та в інструкції до тадалафілом Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл .

Препарат не можна приймати з алкоголем. Повідомляється також, що сік грейпфрута несумісний з активними інгредієнтами препаратів типу Сиалиса, тадалафіл (tadalafil) і іншими формами тадалафілу і може викликати неприємні відчуття.

Особам зі зниженим тиском і серцево-судинними захворюваннями  Дженерик Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл треба приймати з обережністю, проконсультувавшись попередньо з лікарем. Справа в тому, що препарат може знизити тиск після його прийому пацієнтом. Зазвичай це є результатом взаємодії тадалафілу з препаратами, що містять нітрати або окис азоту. Тому тадалафил ніколи не можна поєднувати з прийомом ліків або інших продуктів, що містять нітрати або окис азоту.

 Протипоказання і побічні дії тадалафілу:

– Встановлена ​​підвищена чутливість до тадалафілу або до будь-якої речовини, що входить до складу препарату;

– У разі прийому препаратів, що містять будь-які органічні нітрати;

 

Найбільш часто відзначаються небажаними подіями є головний біль і диспепсія (11 і 7% випадків, відповідно). Небажані події, пов’язані з прийомом тадалафілу, були зазвичай незначними або середніми за ступенем вираженості, транзиторними і зменшувалися при продовженні застосування препарату. Іншими звичайними небажаними ефектами були біль в спині, біль у м’язах, закладеність носа і «приливи» крові до обличчя. Рідко – набряк повік, біль в очах, гіперемія коньюктіви і запаморочення.

Запобіжні заходи при застосуванні тадалафілу:

– пацієнти з важкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну 30 мл / хв);

– пацієнти з важкою печінковою недостатністю

Купити Сіаліс Vidalista 20 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Vidalista 20 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.