Сіаліс TADARISE PRO-20 мгТадалафил Цитрат Сосательный / Tadalafil Sublingual Citrate

Тадалафил
#
Цена:
180 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоТадалафил Цитрат Сосательный
Дозировка20 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 30 мин
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс Tadarise Pro-20 мг Тадалафіл

Опис продукту Сіаліс Tadarise Pro-20 мг Тадалафіл:

Продукт для підняття потенції Сіаліс Tadarise Pro-20 мг діє швидше звичайного Сиалиса. Таблетки нового препарату призначені для розсмоктування. Вони мають приємний фруктово-ягідний присмак. Розчинена діюча речовина проникає під шкіру в ротовій порожнині. Тут розташована ціла мережа маленьких кровоносних судин. Тому Тадалафіл дуже швидко потрапляє в кров. Стандартна доза в 20 мг підходить більшості чоловіків. Доктора в один голос стверджують, що займатися сексом людина може до самої старості. Коли чоловікові всього двадцять, він не думає про проблеми з ерекцією. Але вже після 30 років кожен четвертий починає періодично стикатися з еректильною дисфункцією. Вікові зміни тут ні при чому. На здатність до задоволення жінок впливають найрізноманітніші чинники (сидячий спосіб життя, фізичне перенапруження, неправильне харчування, куріння, спиртне та ін.). У колишні часи лікування імпотенції не відрізнялося високою результативністю. Але в кінці XX в, коли винайшли спеціалізовані ліки для підняття потенції, з’явилася реальна можливість для повного відновлення чоловічої сили.

Препарат Сіаліс Tadarise Pro-20 мг має багато переваг.

Перерахуємо лише основні:
– Приємний смак. Препарат Сіаліс Tadarise Pro-20 мг має приємний фруктовий смак і запах. Таблетки потрібно розсмоктувати під язиком. Тут під шкірою розташовується безліч дрібних кровоносних капілярів. Тому діюча речовина дуже швидко потрапляє в кров, минаючи шлунок.
– Низька ціна. «Фруктовий Сіаліс» проводиться індійським концерном Sunrise Remedies. Препарат являє собою аналог відомого ліки Cialis. Компанія-виробник не проводить широкі рекламні кампанії з величезними бюджетами. Це дозволяє знизити собівартість лікарського засобу.
– Оптимальна доза. У кожній таблетці «дженерика Сиалиса» міститься 20 мг тадалафілу. Для більшості чоловіків дана дозування є оптимальною.
– Можливість вживання спиртних напоїв. Tadalafil не взаємодіє з алкоголем. Це дозволяє використовувати препарат в самих різних умовах, включаючи клуби, ресторани, приватні вечірки.

Сіаліс Tadarise Pro-20 мг відповідає сучасним стандартам ефективності та безпеки.
Препарат дженерик Сіаліс Tadarise Pro-20 мг приймають по 1 таблетці за 25-35 хв до запланованої інтимної близькості. Таблетку потрібно покласти під язик і розсмоктувати до повного розчинення. За добу дозволяється вживати не більше 1 таблетки. Якщо ліки для підняття потенції використовується вперше, краще почати з половини таблетки (10 мг). Велика кількість жирної їжі на швидкодію препарату не впливає. Під час прийому ліків допускається вживання слабоалкогольних або міцних напоїв в невеликій кількості. Препарат діє протягом 30-36 год.

Ліки Сіаліс Tadarise Pro-20 мг протипоказано при:

– важкій формі аритмії;
– стенокардії;
– печінкової недостатності;
– гіпотонії або гіпертонії;
– гемофілії;
– хвороби Пейроні.
Зрідка спостерігається непереносимість до тадалафілом. В цьому випадку потрібно перейти на нижчу дозу препарату.

Після прийому Сіаліс Tadarise Pro-20 мг в рідкісних випадках можуть виникати легкі побічні ефекти:
– головний біль;
– нудота;
– діарея;
– прискорене серцебиття;
– прилив крові до обличчя;
– біль в попереку.
Небажані реакції носять тимчасовий характер і зникають протягом декількох годин.

Купити Сіаліс Tadarise Pro-20 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Tadarise Pro-20 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.