Сіаліс TADARISE 40 мгТадалафіл 40 мг / Tadalafil 40 мг

Тадалафил
#
Цена:
190 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоТадалафіл Цитрат
Дозировка40 мг
Срок годностиДо 2020
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Сіаліс Tadarise 40 мг Тадалафіл

Опис продукту Сіаліс Tadarise 40 мг Тадалафіл:

Сіаліс Tadarise 40 мг – це подвійна доза препарату Tadarise 20. Призначені для розподілу 1 таблетки навпіл або при необхідності великий дозування.
Сіаліс Tadarise 40 мг – нова формула ліки успішно використовується для зміцнення ерекції. Він має абсолютно однаковий склад з оригінальними таблетками Сіаліс, але відрізняється від них відсутністю брендового торгової марки.
Часто пацієнти плутають: Сіаліс, дженерик Сіалісу і Тадарайз. Відзначимо, що всі три назви ліків, нічим між собою не відрізняються, і відносяться одного препарату.

Склад препарату:

Діюча речовина Сиалиса, Тадалафіл (лат Tadalafil), активний протеїн природного походження, успішно застосовується в медицині для лікування зниженою сексуальної активності в чоловіків різного віку.

Принцип дії:

Покращуючи кровообіг пеніса, Сіаліс Tadarise 40 мг тим самим зміцнює чоловічу статеву систему, зберігаючи при цьому всі необхідні умови для розвитку здорової ерекції.
Явні результати можна спостерігати вже через 15 – 20 хвилин після прийому. При цьому дія препарату тривати протягом більш ніж 36 годин.

Корисні властивості препарату:

– Швидка засвоюваність;
– Висока результативність;
– М’яка форма дії;
– Чи не викликає звикання;
– Чи не впливає на біологічні властивості сперми;

Інструкція – спосіб застосування і дозування:

Максимальна добова доза Сиалиса Tadarise – 20 мг.
Таблетки потрібно приймати перорально, в середньому за 30 – 60 хвилин до вступу в статевий контакт.

Протипоказання до прийому:

– Чоловіки старше 60 років;
– Пацієнти, ниркової та серцево-судинної недостатністю
– Пацієнти, що мають явні ознаки алергії на ліки; а також чоловіки, які мають анатомічну деформацію пеніса, до прийому таблеток Сіаліс Tadarise 40 мг повинні проконсультуватися з фахівцем.

Побічна дія:

Є випадки, коли тривалий прийом Сіаліс Tadarise 40 мг, викликають передозування. В цьому випадку, в пацієнтів спостерігається:
– Біль в скронях і запаморочення;
– Алергічна закладеність носа (нежить);
– Почервоніння шкіри обличчя;
– Іноді біль в попереку;

Урологи рекомендують:

Зверніть увагу, всі вище перераховані симптоми – слабко виражені, і носять короткочасний характер. У разі якщо вчасно лікування, ви помітили будь-який з них, урологи рекомендують тимчасово призупинити прийом, і звернеться за консультацією до лікарні.

Взаємодія з іншими ліками:

Категорично забороняється приймати Сіаліс Tadarise 40 мг одночасно з будь-якою групою ліків, що містять в собі нітрати. Це може знизити рівень тиску в крові до критичної позначки.

Купити Сіаліс Tadarise 40 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Tadarise 40 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.