Сіалис TADARISE 10 мгТадалафіл 10 мг / Tadalafil 10 мг

Тадалафил
#
Цена:
130 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоТадалафіл Цитрат
Дозировка10 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действиядо 36 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл

Опис продукту Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл:

Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл. Золота середина серед дженериків Сиалиса

При знайомстві з регуляторами потенції це особливо актуальне питання, оскільки інформацію про особливості препаратів і їх дозувань вкрай складно знайти, а без досвіду прийому таких лікарських засобів це єдине, на що можна спертися. У подібних випадках найкращим рішенням буде вибрати золоту середину – класичний препарат Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл мг в середній дозуванні.

Особливості Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл

Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл – це серія препаратів на основі тадалафілу від індійської компанії з виробництва ліків Sunrise Remedies Pvt. Ltd. «Тадарайзи» є найпопулярнішими дженериками Сиалиса в Світі, і це не дивно, оскільки їм одночасно властиві й максимально низька ціна, і гарна якість. Що ж стосується Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл, то це оптимальне дозування препарату для початківців покупців дженериків, оскільки вона забезпечить вам якісну ерекцію практично без ризику для здоров’я. Купити Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл означає отримати один з кращих регуляторів потенції по співвідношенню ціна якість.

Якщо базовий прототип Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл коштує шалених грошей, то даний препарат точно буде по кишені будь-якому чоловікові. Вигода – не єдина перевага. Дослідження Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл показали, що дані ліки також відрізняється непоганою якістю, що гарантує стійку ерекцію на довгий період.
На кого розрахований препарат?

Купити Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл буде вірним рішенням для чоловіків з неповною еректильною дисфункцією. Неповної еректильною дисфункцією називають стадію, коли невелика ерекція все-таки присутня, але вона недостатня для повноцінного статевого акту. Якщо ж у вас зовсім не з’являється ерекція, рекомендуємо звернути увагу на наступний рівень дозування в 20 мг. Також Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл розрахований на чоловіків з непостійними збоями ерекції. У таких випадках його рекомендують пити курсом для досягнення терапевтичного ефекту.

Протипоказання

Перш ніж купити таблетки Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл, ознайомтеся зі списком протипоказань:

спадкове або травматичне викривлення пеніса;
пігментний ретиніт;
виражений атеросклероз;
захворювання нирок і печінки;
хвороба Альцгеймера.

У вкрай рідкісних випадках зустрічається гіперчутливість до тадалафілом. В цьому випадку потрібно знизити дозування.

Побічні ефекти

Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл відрізняється високим рівнем безпеки. Але як і будь-які ліки, може іноді стати причиною появи побічних ефектів:

головний біль;
нудота;
біль в попереку;
розлад шлунку;
почервоніння обличчя.

Всі побічні ефекти носять тимчасовий характер і не надають шкідливого впливу. Якщо ліки використовувалося відповідно до інструкції по застосуванню, вони зникають протягом декількох годин.

Сумісність з іншими ліками

Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл не можна комбінувати з наступними групами ліків:

альфа-адреноблокатори;
деякі антибіотики;
нітратсодержащіе препарати;
інгібітори ВІЛ-протеази.

Якщо є хоч найменший сумнів з приводу сумісності Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл і ліки, яке ви в даний момент приймаєте, проконсультуйтеся з лікарем.

Купити Препарат Сіаліс Tadarise 10 мг Тадалафіл в Україні онлайн з доставкою

 Відмова від відповідальності:

Tadarise 10 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі тадалафілу .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.