Левітра ZHEWITRA 20 мгВарденафил 20 мг / Vardenafil 20 mg

Варденафіл
#
Цена:
200 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительSunrise Remedies
Действующее веществоВарденафил
Дозировка20 мг
Срок годностиДо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действияДо 12 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Таблетки Левітра ZHEWITRA 20 мг Варденафил

Перед застосуванням препарату Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил:

Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил є дженериків препарату Levitra Левітра. У них міститься один і той же діюча речовина – Vardenafil Варденафил. Цей препарат визнаний одним з найбільш ефективних і швидкодіючих засобів для підвищення і поліпшення потенції у чоловіків. Вперше розроблено препарат Zhewitra 20 був в далекому 2003 року індійскоі компанією SUNRISE Remedies PVT Ltd. Після тривалих експериментів і клінічних досліджень, а саме, близько 8 місяців, Levitra Левітра була схвалена і офіційно випущена в продаж в 40 країнах світу.

Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил – високотехнологічний медичний препарат, створений для ефективного лікування статевих розладів у чоловіків (еректильної дисфункції). Основний діючої складова Левітра є варденафілу гідрохлориду тригідрат – безбарвне тверда речовина, селективний інгібітор ферменту (ФДЕ5). Допоміжні речовини – кросповідон, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний. Левітра випускається в таблетках вкритих плівковою оболонкою світло-оранжевого, сіро-оранжевого кольору, яка складається з макрогола, гіпромелози, діоксиду титану, оксиду заліза.

характеристики препарату

Завдяки наявності в складі Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил діючої речовини Vardenafil Варденафіла, вплив на організм відбувається завдяки посиленому і прискореному кровотоку в області кавернозних тіл статевого органу. Препарат не впливає на гормони і їх рівень в крові, він лише природним шляхом відновлює, пробуджує, підсилює і подовжує ерекцію. Клінічні дослідження даного препарату підтвердили, що при його регулярному прийомі пружність статевого органу посилюється на 60%, що призводить до поліпшення якості і тривалості статевого акту і, як наслідок, до більшої задоволеності статевого партнера.

Показання до застосування:

Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил призначається і виписується фахівцями пацієнтам, які мають еректильну дисфункцію. Крім того, його можна застосовувати і людям не тільки бажаючим пробудити ерекцію, але і пацієнтам, що марить посилити пружність статевого члена, збільшити тривалість статевих зносин в кілька разів, а також бажаючим підвищити якість статевого акту.
Склад: кожна таблетка Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил містить 20 мг Vardenafil Варденафіла, який при проведених клінічних випробуваннях показав найбільшу ефективність серед усіх препаратів інгібіторів групи ФДЕ5.

переваги препарату

· Підходить для більшості чоловіків;
· Швидкий термін прояви ефективності – близько 20 – 30 хвилин;
· Тривалість впливу – до 12 годин;
· Таблетки сприяють посиленню статевого потягу і стимуляції оргазму;
· Продовження тривалості статевого акту;
· Деяке збільшення пеніса;
· Можливість повторної ерекції вже через 20 хвилин після досягнення оргазму.

Таблетки Zhewitra 20 мг  Варденафил інструкція із застосування:

рекомендується приймати препарат в дозуванні 10 мг (1/2 таблетки) в якості разового прийому всередину, але його добова доза не повинна перевищувати 20 мг (1 таблетка). Засіб слід вживати за 10 хвилин до статевого акту, але самий максимум впливу відбувається протягом 30 хвилин безпосередньо після прийому. Дія триває протягом 8 годин після прийому препарату всередину. При регулярному застосуванні засобу, його ефективність не знижується, що означає відсутність звикання організму до його складових. Приймати можна в незалежності від прийому їжі, а також вона абсолютно сумісна з алкоголем, що робить її ще більше привабливою для більшості споживачів.

Протипоказання:

Таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил заборонено вживати:
· жінкам і дітям;
· Особам, які мають індивідуальну непереносимість головного становить препарату – Vardenafil Варденафіла;
· Особам, які беруть одночасно препарати, що містять нітрати азоту;
· Людям, страждаючим захворюваннями серцево-судинної системи, при яких обмежена або ж зовсім заборонена сексуальна активність.
Важливо: слід зазначити, що почати прийом ліків в дозуванні 5 мг (1/4 таблетки) слід особам старше 65 років, а також людям з печінковою недостатністю.

Купити або замовити таблетки Левітра Zhewitra 20 мг Варденафил в Україні онлайн з доставкою

Відмова від відповідальності:

Zhewitra 20 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Варденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.