Левітра VILITRA 60 мгВарденафил 60 мг / Vardenafil 60 mg

Варденафіл
#
Цена:
280 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоВарденафил Цитрат
Дозировка60 мг
Срок годностидо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия9 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Левітра Vilitra 60 мг Варденафил

Перед застосуванням препарату Левітра Vilitra 60 мг Варденафил:

Левітра Vilitra 60 мг Варденафил – містить 3-ую дозування Варденафіла! Слід ділити на 2-3 частини!

Один з кращих дженериків Левітра. Препарат для потенції Левітра Vilitra 60 мг Варденафил заснований на активній речовині – Варденафіл 20 мг. Блістери компактні і дуже зручні в застосуванні, їх можна носити з собою. Якщо Ви ніколи раніше не приймали такі таблетки, то радимо для першого разу вжити лише половинку. Надалі можна буде відштовхнутися від отриманих відчуттів, збільшивши або зменшивши разову дозу.

Загальна інформація

Левітра Vilitra 60 мг Варденафил – високотехнологічний медичний препарат, створений для ефективного лікування статевих розладів у чоловіків (еректильної дисфункції). Основний діючої складова Левітра є варденафілу гідрохлориду тригідрат – безбарвне тверда речовина, селективний інгібітор ферменту (ФДЕ5). Допоміжні речовини – кросповідон, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний. Левітра випускається в таблетках вкритих плівковою оболонкою світло-оранжевого, сіро-оранжевого кольору, яка складається з макрогола, гіпромелози, діоксиду титану, оксиду заліза.

Таблетки, Варденафіл Vilitra 20 випускаються в дозуванні по 5,10, 20. 40, 60 мг діючої речовини. У нашому магазині можна купити Левітра 20, 40 і 60 мг.
Ерекція статевого члена це гемодинамический процес, в основі якого лежить розслаблення гладких м’язів запалих тіл і розташованих в ньому артеріол. Під час сексуальної стимуляції з нервових закінчень запалих тіл виділяється оксид азоту, який активує фермент гуанілатциклазу, в результаті відбувається розслаблення гладких м’язів запалих тіл, що сприяє збільшенню припливу крові в статевий член. Препарат Левітра Vilitra 60 мг Варденафил, що містить варденафіл блокує ФДЕ5, під впливом якої відбувається розщеплення цГМФ, в результаті цього місцеву дію ендогенного оксиду азоту в печеристих тілах під час сексуальної стимуляції посилюється, що посилювати реакцію на сексуальну стимуляцію. Іншими словами Левітра не створює ерекцію, а посилює її на тлі сексуальної стимуляції.

Інструкція по застосуванню і дію дженерика

Дія препарату Левітра Vilitra 60 мг Варденафил відчувається вже через 20-25 хвилин після прийому і зберігається до 5-6 годин, що забезпечує надійну ерекцію для пенетрації (проникнення) і успішного завершення статевого акту.

Показання до застосування

Еректильна дисфункція, яка проявляє себе як часткової, так і недостатньою ерекцією або ж повним її відсутністю. Застосування Левітра необхідно в разі сильно вираженою сексуальної дисфункції. Згідно з даними досліджень ряду провідних інститутів навіть на тлі повної імпотенції через місяць регулярного прийому Левітра у всіх пацієнтів спостерігалося відновлення нормальної роботи статевих органів, повернення потенції до норми.
Окремої згадки заслуговує і той факт, що Левітра сприятливо діє на пацієнтів, які страждають від передчасної еякуляції. Левітра дійсно здатна продовжити статевий акт, що підтверджується клінічними випробуваннями ряду провідних фармакологічних компаній світу.

дозування

Перед прийомом препарату необхідно пам’ятати, що для досягнення максимальної ефективності необхідний достатній рівень сексуальної стимуляції. Левітра Vilitra 60 мг Варденафил приймається всередину незалежно від прийому їжі. Початкова рекомендована доза становить 10 мг за 25-60 хв до сексуального контакту. Максимальна частота прийому 1 раз на добу. Ефективність і переносимість препарат є індивідуальною і в залежності від цього доза прийому може бути збільшена до 20 мг. або знижена до 5 мг. Максимальна добова доза 20 мг. Корекція режиму прийому препарату та дозування у чоловіків літнього віку не потрібна. Крім тог, у тих чоловіків які страждають помірною печінковою недостатністю початкова доза препарату не повинна перевищувати 5 мг. на добу. При незначному порушеннях функцій печінки та нирок корекція прийому дозування не потрібно.

Вагітність і лактація
Препарат не призначений для застосування у жінок.
Взаємодія препарату з алкоголем
Ефективність препарату при одночасному прийомі з алкоголем або жирною їжею знижується незначно.

Обмеження до застосування

Забороняється одночасно приймати Левітра Vilitra 60 мг Варденафил з іншими препаратами спрямованими на лікування еректильної дисфункції такими як Віагра, Сіаліс і т. Д. Забороняється приймати Левітра одночасно з грейпфрутом або грейпфрутовим соком. У пацієнтів, що страждають захворюваннями печінки ефект після прийому препарату трохи нижчий, ніж у відносно здорових. З обережністю слід приймати Левітра пацієнтам страждають звуженням аорти, обструкцією лівого шлуночка, викривленні і деформації статевого члена, схильності до розвитку пріапізму, кавернозному фіброзі, недостатній функції нирок і печінки, виразковій хворобі, дегенеративних захворюваннях сітківки ока.

Побічні ефекти

У рідкісних випадках при прийомі Левітра Vilitra 60 мг Варденафил спостерігається виникає головний біль, почервоніння обличчя в результаті припливу крові до нього, закладеність носа, нудота, запаморочення, сонливість. У виняткових випадках спостерігаються набряки, світлобоязнь, болі в попереку, підвищення або зниження артеріального тиску, сонливість, порушення зору, носова кровотеча.

висновок

У переважній більшості випадків у пацієнтів регулярно приймають Левітра Vilitra 60 мг Варденафил спостерігається ремісія еректильної дисфункції, збільшення тривалості та емоційного забарвлення статевого акту, скасування передчасної еякуляції у чоловіків. Дія препарату є сконцентрованим і локальним, направлено на збільшення кровопостачання статевих органів і не впливають на психічний і емоційний стан.

Купити або замовити таблетки Левітра Vilitra 60 мг Силденафіл в Україні онлайн з доставкою

Відмова від відповідальності:

Vilitra 60 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Варденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.