Левітра VILITRA 10 мгВарденафил 10 мг / Vardenafil 10 mg

Варденафіл
#
Цена:
160 грн/10 таблеток
Характеристики
ПроизводительCenturion Laboratories
Действующее веществоВарденафил Цитрат
Дозировка10 мг
Срок годностидо 2019 года
ПриемЗа 1 ч. до акта
Время действия9 часов
Суточная доза20 мг
Совместимость с алкоголемВ небольших количествах

Купити Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил

Перед застосуванням препарату Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил:

Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил – це розроблений компанією Centurion Laboratories (Індія) препарат для підтримки потенції. Вілітра – дженерик Левітра. Але оригінальний засіб не випускається в таблетованій вигляді (крім ВДТ версії) в дозуванні 10 мг, тому при згадуванні Левітра 10 мг завжди мається на увазі її аналог – в даному випадку Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил.
Ліки рекомендовано для прийому чоловікам, які не можуть самостійно домогтися адекватної ерекції протягом тривалого періоду часу. Діюча речовина препарату – Варденафіл блокує виробництво організмом чоловіки ферменту фосфодіестерази, що знижує потенцію. Потрібно враховувати, що прийнята таблетка подіє тільки при наявності сексуального потягу у чоловіків.

Серед широкого асортименту препаратів для посилення потенції засіб Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил виділяє те, що в невеликих кількостях сумісний з алкоголем.
Варденафіл має м’яку дію на чоловічий організм і має хороший накопичувальний ефект.

Як приймати Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил:

10 мг – це ідеальна порція Варденафіла для «підтримки» ерекції і профілактики простатиту.
Засіб можна купити в формі таблеток, розфасованих по 10 штук в блістери. Оригінальна таблетована Левітра випускається тільки в дозуванні 20 мг, що становить максимально допустиму добову порцію активної речовини. За 24 години чоловік може прийняти тільки 2 таблетки Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил, адже кожна таблетка містить ½ добової норми – 10 мг Варденафіла. На відміну від Левітра, яку чоловіки купують тільки в стаціонарній аптеці, Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил можна замовити онлайн навіть без рецепта. Це заощаджує не тільки час, а й фінанси, тому що оригінал в кілька разів дорожче.
Таблетку краще прийняти за півгодини до фізичного контакту, тоді і ефект у вигляді потужної ерекції у відповідь на наполегливі ласки партнерки проявиться через 30-40 хвилин після проковтування кошти. Варденафіл активний близько 6 годин, тому чоловік зможе провести 2-3 повноцінних статевих акти. Прийом таблеток не виключає алкоголь.

Купити або замовити таблетки Дженерик Левітра Vilitra 10 мг Варденафил в Україні онлайн з доставкою

Відмова від відповідальності:

Vilitra 10 мг є медичним препаратом і може прийматися тільки після обстеження і призначення лікуючим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за побічні дії та будь-яку шкоду здоров’ю, пов’язаний з самолікуванням лікарськими засобами на основі Варденафіла .

Слідкуйте ласка за протипоказаннями і дозуванням. Підвищена доза і часте застосування може зашкодити здоров’ю.